تاریخ امروزاردیبهشت ۳۱, ۱۴۰۰
your-alt
ایده های جدید برای تزیین بادکنک تولد

19 ایده جدید برای استفاده از بادکنک ها در تزیین جشن تولد

زمان مطالعه 8 دقیقه

دکوراسیون جشن تولد و تزئین آن در خاطره انگیز کردن این روز بسیار مهم، حائز اهمیت بوده و از طرفی برای برخی افراد بحث هزینه­ ها نیز مقوله­ مهمی است. ما ایده­ تزئین جشن تولد با بادکنک را به شما می­ دهیم که با تنوع در طرح، رنگ و شکل، زیبایی خاص خود را دارند و هم تهیه کردن و انجام تزئینات با آنها بسیار راحت بوده و هزینه­ بسیار کمی دارد.

یکی از غمگین ­ترین چیزها وقتی است که اطرافیان روز تولد فردی را فراموش می­ کنند. یکی از خوشحال کننده­ ترین چیزها هم زمانی است که فردی روز تولد شما را به خاطر آورده و سعی می­کند با دکوراسیون روز تولد، این روز را برای شما خیلی خاص و ویژه کند. چه چیزی خوشحال کننده ­تر از پیاده سازی ایده ­های دکوراسیون روز تولد با تزیین بادکنک به شکل های مختلف می باشد. در ادامه 19 ایده­ تزیین بادکنک تولد را مطرح می کنیم که ساده اما تأثیرگذار هستند.

ایده های جدید تزیین بادکنک تولد:

 • باغ پر از بادکنک:

گل­ ها بهترین و عالی ­ترین هدایایی هستند که می­توانید خریداری کنید. پس تعدادی بادکنک هم به آن بچسبانید تا اسم آن را یک پارتی بگذارید. یکی از ایده­ های ما برای دکوراسیون روز تولد این است که اگر مسیر ورودی به خانه و یا هر مورد دیگری که در باغ – چه بزرگ و چه کوچک – در اختیار دارید، با بادکنک تزئین کنید، خیلی زیبا خواهد شد، ضمن اینکه می­توانید از آن به عنوان شروع سورپرایز خود نیز استفاده کنید.

تزیین تولد باغ با بادکنک

 • سقف پر از بادکنک:

اگر اسمی که گفتیم چندان واضح نیست، منظور ما از این ایده­، پر کردن کل اتاق یا پذیرایی با بادکنک­ های گازی کوچک و بزرگ است. حتی کار بهتر و جالب ­تر هم اینکه بادکنک­ ها را به صورت تصادفی انتخاب نکنید و هماهنگ با تم تولد باشند.

تزیین سقف جشن تولد با بادکنک

 • بادکنک­ های هلیومی:

امروزه بادکنک­ های هلیومی 2 کاربرد دارند – هم می ­­توان از آنها برای تزیین تولد مخصوصا سقف اتاق و پذیرایی استفاده کرد و دومی اینکه آنها را با هوای دم باد کرده و لبه ­های بادکنک را بکشید تا صدای جیغ مانندی درست کند و از این راه جشن بامزه ­ای بگیرید. بهترین بخش کار این است که برای هر دو مورد استفاده­ آنها، فروشگاه­ هایی وجود دارند که افراد خود را به منزل شما می­فرستند تا بادکنک ­های هلیومی را برای شما آماده کنند و تزیین بادکنک جشن تولد را انجام دهند.

 • چراغانی کن!

اگر هنوز هم به سادگی اعتقاد دارید و می­خواهید این روز را برای کسی که دوستش دارید خیلی خاص و ویژه کنید، ترکیب چراغ و بادکنک ­ها قطعا نمود بسیار زیبایی خواهد داشت و برای دکوراسیون جشن تولد عالی است. چسباندن بادکنک­ ها به چراغ های زیبا یا فقط ترکیبی از آنها به شدت زیبا به نظر خواهند رسید. با این روش به آ نها یادآوری کنید که زندگی آنها را روشن کرده ­اید یا اینکار را برای خودتان انجام دهید.

تزیین بادکنک به شکل چراغ روشن

 • جشن رنگین کمانی:

در صورتی که دکوراسیون تولد و جشن را با تم تولد رنگین کمانی انتخاب کرده باشید هم جیغ وحشی است و هم شاد به نظر می ­رسد. اما اگر پس زمینه ­ای به صورت رنگین کمان به همراه بادکنک­ های بزرگ داشته باشید، رنگ­ های رنگین کمان نه تنها دلپذیر و عالی به نظر خواهند رسید بلکه برای عکس­ های عالی و بی نقص هم فوق العاده هستند.

بادکنک آرایی رنگین کمانی

 • بادکنک ­های پولکی:

هیچ چیزی به اندازه­ بادکنک ­های پولکی فضای جشن تولد را زیبا و شاد نمی کند. قدیمی ­ترین روشی که همیشه مناسب استفاده در جشن­ های روز تولد است. تعداد زیادی از این بادکنک­ های پولکی، شادی و خوشحالی را به جشن تولد دختر و پسر خواهد آورد.

بادکنک های پولکی

 • دیوار پر از بادکنک

دیوار پر از بالن به عنوان پس زمینه برای جشن تولد باعث ایجاد یک پس زمینه زیبا­ برای عکاسی خواهد شد. ضمنا می­توانید بسته به تم تولد، وسایل و لوازم متناسب را داشته باشید.

دیوار پر از بادکنک

 • بادکنک ­های عکس دار

پیشنهاد می ­­شود که برای روز تولد، بادکنک­ هایی داشته باشید که تعدادی عکس­ به آنها چسبیده یا داخل آنها قرار گرفته باشد. یکی از بهترین کارها این است که از بالن ­­های گازی استفاده کنید که به سقف چسبیده­ اند و عکس ­ها را با روبان به آنها آویزان کرده باشید. این عکس­­ ها قدرت این را دارند که کل خاطرات زندگی فرد را یادآوری کنند و به یاد خاطرات مختلف – شاد و خنده دار – بیافتند. این شیوه بهترین کار برای سورپرایز کردن کسی است.

تزیین بادکنک تولد با ریسه عکس دار

 • بادکنک ­های دیزنی:

چه بچه باشید و یا بزرگسال، همیشه دیزنی شادی را به ارمغان می ­آورد. اگر فضای تولد را با بادکنک­ های با تم دیزنی یا پیکسار تزئین کنید که از کاراکترهای مختلفی مثل میکی، اُلاف، مینیون ­ها و غیره باشد خیلی عالی خواهد شد.

تم تولد میکی موس دخترانه

 • پولک­ های زرق و برق دار:

پولک­ های زرق و برق دار و اکلیلی چیزهایی هستند که وقتی به سطحی بچسبند اصلا به سادگی کنده نمی­شوند. اگر قصد دارید خاطره­ایی بسازید که اصلا از ذهن پاک نشود، آن را پولک ­های زرق و برق دار بپوشانید! این پولک­ ها در دکوراسیون روز تولد به هر سطحی خواهند چسبید و نمادی از احساس شما خواهند بود و درخشش خوبی به جشن شما خواهند داد.

بادکنک های اکلیلی

 • لوستر پر از بادکنک:

یکی دیگر از تم ­های زیبا برای تولد، تزئین لوستر با بادکنک است که هم دکوراسیون شما را رنگارنگ می­کند و هم جلوه­ خیره کننده­ ای برای مهمانان است. اگر در خانه لوستر هم نداشته باشید می­توانید به پره­ های پنکه سقفی هم بادکنک بچسبانید و یا اینکه با رشته­ ای از نخ آنها را به سقف و در بالای میز ناهارخوری آویزان کنید.

لوستر پر از بادکنک

 • هدایای چسبیده به بادکنک:

یکی از ساده­ ترین کارها برای تزئین تولد با بادکنک، چسباندن بادکنک ها به هدایا و کادوهاست. این کار هم زیبایی زیادی را درست می­کند و هم با وقت بسیار کمی که می­گیرد اثرگذاری خیلی خوبی خواهد داشت.

هدایای چسبیده به بادکنک

 • بادکنک­ های نورانی:

یکی از بهترین ایده­ های تزئین تولد با بادکنک، مخصوصا اگر قصد برگزاری آن را در شب داشته باشید استفاده از بادکنک­ هایی است که در آنها از ال ای دی یا میله­ های نوری کوچک استفاده شده است. پس از آن چسباندن آنها به سقف زیبایی محیط شما را دو چندان خواهد کرد.

 • بادکنک ­های ایموجی:

استفاده از بادکنک ­های ایموجی یکی از ایده­ های عالی برای روز تولد است که قطعا در نگاه اول خنده دار خواهند بود. شما هم می­توانید بادکنک را باد کنید و سپس استیکرهای ایموجی را برش داده و به بادکنک بچسبانید یا اینکه بادکنک­ هایی با طرح ایموجی خریداری کنید که پس از باد کردن زیبایی خیلی بیشتری نسبت به روش اول خواهند داشت. پس از این کار می­توانید آنها را از سقف آویزان کرده یا به دیوار بچسبانید.

بادکنک های ایموجی

 • بادکنک ­هایی با طرح گل یا پر از گل:

در صورتی که در حال تزئین تولد برای دخترها هستید، ایده­ جالبی برای شما داریم. شما می­توانید در مغازه ­ها بادکنک­ هایی بخرید که دارای طرح گل صورتی یا هر گلی که شخص مورد نظر شما دوست دارد را خریداری کنید. ایده­ بهتر و تأثیرگذارتر این است که داخل بادکنک را پر از گل کنید و سپس آن را با گاز هلیوم پر کنید و آنها را به سقف بچسبانید. در حین جشن تولد ترکاندن آنها قطعا منظره­ خیلی زیبایی درست خواهد کرد.

 • کیک پر از بادکنک:

یکی دیگر از ایده ­های جالبی که احتمالا با آن آشنایی دارید و یا حتی شاید قبلا هم انجام داده باشید فرو کردن بادکنک با پایه­ چوبی یا پلاستیکی داخل کیک جشن تولد است. اینکه پس از قرار دادن این بادکنک ­ها داخل کیک چه کاری کنید که جنبه­ فان و سرگرمی را بیشتر کند به خلاقیت و ذوق شما بستگی دارد. مثل ترکاندن یهویی بادکنک­ ها موقع شمع فوت کردن و عکس گرفتن سریع از چهره­ ترسیده­ کسی که جشن تولد اوست.

کیک پر از بادکنک

 • بادکنک ­­های میوه­ای

چرا فقط بادکنک­ها را گرد در نظر بگیرید؟! به فروشگاه تم تولد بروید و بادکنک­ های میوه­ای بخرید. بادکنک ­های میوه­ای هم تنوع در سایز، رنگ و هم طرح و شکل دارند و دکوراسیون تولد را از شکل یکسان و حالت بدون تنوع خود بیرون می ­آورند، ضمن اینکه بابت این کار هزینه­ زیادی هم خرج نخواهید کرد و از هر لحاظ عالی به نظر می­رسد.

بادکنک های میوه

 • بادکنک ­های شیرینی:

برای کسانی که شکمو هستند و عاشق شیرینی، هیچ چیزی مثل دیدن بادکنک­ هایی که به شکل شیرینی و دونات هستند برای آنها لذت بخش­تر نیست! پس با صرف هزینه­ ای بسیار کم، شادی زیادی به آنها بدهید به نحوی که هیچ وقت از خاطرشان نرود. با این کار هم به آن ها یادآوری می­کنید که یادتان هست عاشق چه خوراکی هستند و هم تم تولد را فوق العاده زیبا کرده اید.

بادکنک های شیرینی

 • کمان بادکنکی:

برای کسانی که عاشق جشن تولدهای سلطنتی و بسیار لوکس هستند هیچ چیزی قشنگ­تر از تزئین دکوراسیون روز تولد با بادکنک­های رنگی و متناسب با تم تولد به شکل کمان و حالت سلطنتی و پادشاهانه نیست. پس همانطور که می­بینید برای برآورده کردن این خواسته نیازی به صرف هزینه­ های زیاد نیست و فقط با تهیه­ بادکنک قابل انجام است.

در این مطلب تلاش کردیم تا ایده­ های بسیار ساده و کم خرجی را برای تزئین بادکنک تولد خدمت شما عزیزان ارائه کنیم تا این روز برای فرزند خود و یا کسانی که عاشقشان هستید روزی بسیار خاص و فراموش نشدنی باشد. همیشه به یاد داشته باشید که برای تزیین بادکنک تولد لازم نیست برای زیباتر شدن گران قیمت باشند. ضمنا خوشحال خواهیم شد تا چنانچه نظرات و یا تجربیاتی در این زمینه دارید که می­توانیم به مجموعه­ خود اضافه کرده و برای دیگران نیز مفید باشد، در بخش نظرات و گفتگوی همین مطلب با ما در میان بگذارید.

اشتراک‌گذاری

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *