your-alt
برگزاری جشن تولد در خانه

8 نکته مهم در برگزاری جشن تولد در خانه

زمان مطالعه 2 دقیقه
  1. فرش ها را جمع کنید و از میز و صندلی ها استفاده کنید تا در پایان تولد به کیک و خامه له شده برخورد نکنید. اگر بدون فرش مشکل است ، می توانید از فرش های قدیمی خود استفاده کنید.
  2. وسایل تولد و غذای تولد مانند میوه ها و کیک های کوچک یا شکلات ، هدیه و موارد دیگر را در یک میز مرتفع در گوشه سالن قرار دهید و آن را با بادکنک تزئین کنید تا همه در روز تولد سرگرم شوند.
  3. می توانید مکانی را که باید کیک تولد در آن قرار گیرد مشخص کنید و یکی از عکس های زیبا فرد مورد نظر را در پشت آن به عنوان پوستر “طرح رنگی یا فتوکپی رنگی” قرار دهید.
  4. اگر روز تولد کودک شماست و می خواهید از کاغذهای رنگی یا بادکنک استفاده کنید ، همه را در یک محدوده رنگ مانند سبز یا قرمز استفاده کنید. چنین تزئیناتی برای شما بسیار مشهود است ، شما حتی می توانید لباس کودک خود را با رنگ تزئینات تنظیم کنید.
  5. اگر بودجه شما کم است ناراحت نباشید. تولد ادای احترام به شخصی است که او را دوست داریم. برای برگزاری یک جشن تولد ساده در خانه ، یک کیک خانگی آماده کنید و یک کاسه میوه را به همین راحتی در یخچال قرار دهید.
  6. برای تزئین تولد خود می توانید از گل های طبیعی استفاده کنید. می توانید یک دسته گل بزرگ به همین رنگ را کنار کیک روی میز قرار دهید. می توانید از برگ های بلند پیچک یا سوزن کاج برای تزئین میوه در اطراف ظرف و در کنار میوه استفاده کنید و موهای شسته یا رنگ شده را از برگ کاج یا کیک میوه ای در اطراف کیک قرار دهید.
  7. در هنگام عقب کشیدن صندلی ها برای جا دادن آنها ، آنها را به دیوار نچسبانید. چون در اثر حرکت میهمانان آسیب می بینند ، دیوارها را رنگ آمیزی کنید. میزهای پذیرایی را در راهرو نگذارید و روی میزها سفره نگذارید تا کودکان آنها را نکشند.
  8. ایده های بسیاری برای سورپرایز تولد وجود دارد مانند قرار دادن پول یا هدیه در وسط کیک ، قرار دادن بادکنک های هلیومی و هدیه زیر جعبه ، قرار دادن خاطرات کودکی در جعبه ، قرار دادن پول روی رول های داخل جعبه ، قرار دادن بسیاری از بادکنک ها در یک اتاق و عکس های به یاد ماندنی بادکنک را به عنوان آخرین عکس چسباندن و … با استفاده از این شگفتی ها یک روز به یاد ماندنی برای عزیز خود رقم بزنید.

مقاله 50 کیک تولد پسرانه + عکس های واقعی و جدید

مقاله 75 تم تولد جدید + عکس های واقعی

اشتراک‌گذاری

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *