your-alt
بشقاب با تم تولد باربی

تم تولد باربی + عکس تزیینات

زمان مطالعه 5 دقیقه

دکور و کلیه وسایل تولد دخترتان را می توانید با تم تولد باربی که الهام گرفته شده از برنامه تلویزیونی Barbie Dreamhouse Adventures است تزئین کنید تا خاطره ای فراموش نشدنی برای او و دوستانش درست کنید. برای اینکار باید یکسری اقداماتی را از قبل انجام دهید که به شما آموزش می دهیم.

ایده های گرفتن جشن تولد با تم تولد باربی:

در این مطلب قصد داریم برخی از ایده های جشن تولد با تم برنامه تلویزیونی Barbie Dreamhouse Adventures را مطرح کنیم که برای دختران فوق العاده مناسب است. دختر بچه ها قطعا عاشق برنامه تلویزیونی Barbie Dreamhouse Adventures هستند که در آن باربی و خواهرهای او یعنی چلسی، استِیسی و اِسکیپِر را نشان می دهد. با وجود اینکه همه ماجراجویی های این 4 خواهر از خانه رؤیایی (Dreamhouse) در مالیبو تا سایر سفرهای آنها در سرتاسر دنیا خطرناک بودند، اما همیشه خوش می گذراندند. پس سعی کنید با این ایده های جشن تولد که با تم تولد باربی و خانه رؤیایی هستند، بهترین و ماجراجویانه ترین جشن را برای دختر خود و دوستان او بسازید. همچنین اگر تمایل داشتید می توانید مقاله 50 تم تولد دخترانه جدید را همراه با عکس های با کیفیت مشاهده نمایید.

  • خانه رؤیایی بخرید: خانه رؤیایی که دقیقا هم اندازه خودشان باشد

ابتدا یک Barbie Adventures Dreamhouse متناسب با سایز دختران تهیه کنید تا به آنها یاد بدهید همیشه می توانند آرزوهای چیزهای بزرگ و رؤیایی داشته باشند. این وسایل و تجهیزات سه بُعدی کاملا اندازه مهمانان جشن هم هست تا راحت بتوانند بازی کنند و حتی داخل آن بروند. پرده های متالیک باعث شده اند که ورودی خانه رؤیایی خیلی جذاب به نظر برسد. می توانید از بادکنک های های سفید و پرده های متالیک استفاده کنید تا بادکنک هایی به شکل ابر درست کنید و سپس آنها را با روبان های ارغوانی و صورتی به یکدیگر ببندید تا دسته ای از بادکنک های با رنگ روشن و بسیار زیبا ایجاد شوند.

تزیینات خانه برای تم تولد باربی صورتی تم تولد باربی جدید خانه برای تم تولد باربی لباس مناسب برای تم تولد باربی

  • فرصت عکاسی با باربی ایجاد کنید

به دختران حس گشت و گذار با باربی در ماشین صورتی او بدهید! مثلا می توانید یک ماشین صورتی رنگ با باربی دقیقا جلوی خانه رؤیایی قرار دهید تا مهمانان دو گزینه برای بازی کردن داشته باشند. مثلا اینکه می توانند برای عکس گرفتن ژست بگیرند که قطعا از تزئیناتی که روی ماشین باربی وجود دارد خوششان خواهد آمد. حتی می توانند از این تصاویر استفاده کنند تا از مهمانان بخاطر شرکت در جشن تولد تشکر کنند. سپس شما هم می توانید به جملات تشکرآمیز خود از مهمانان بخاطر شرکت در جشن، این عکس را اضافه کنید تا خاطره ای ماندگار از این جشن در ذهن آنها نقش ببندد. این مورد یکی از بهترین روش های تزیین تولد می باشد.

دکور ماشین تم باربی

مقاله 50 کیک تولد دخترانه جدید + عکس های با کفیت

مقاله 50 کیک تولد پسرانه جدید + عکس های با کیفیت

مقاله 50 کیک تولد مردانه جدید + عکس های با کیفیت

  • بشقاب، دستمال، بطری و سایر لوازم با تم تولد باربی

وقتی نوبت به بریدن کیک می رسد حتما دقت داشته باشید که تزیین میز تولد با تم کلی محیط شبیه باشد. مثلا از بشقاب هایی با همان تم اصلی استفاده کنید. یا مثلا می توانید از عکس دخترتان که جشن تولد اوست استفاده کرده و همراه با اسمش روی بشقاب بچسبانید. حتما از دستمال، فنجان، کارد و چنگال و رومیزی با تم جشن استفاده کنید. حتی می توانید به هر یک از دختران داخل جشن تولد یک بطری آب بدهید که قشنگترین لیبل ها با تم باربی روی آن چسبانده شده و آنها را خوشحال کنید. حتی برای شخصی سازی ها و تزئینات بیشتر باز هم در اینترنت سرچ کنید تا بفهمید چطور لوازم جشن تولد را می توانید تزئین کنید.

بشقاب با تم تولد باربی تزیینات با تم تولد باربی چیدمان میز برای تم تولد باربی لوازم تزیین به صورت تم تولد باربی

  • هدایای با تم تولد باربی:

جشن تولدها هم برای دختر بچه و هم برای پسر بچه هاست اما در این جشن تمرکز روی این است که همه بفهمند برای یک دختر بچه دکورچینی شده است. به همین دلیل حتی هدایایی که برای جشن وجود دارند را هم با تم باربی تزئین کنید که درست کردن آنها با وسایل و ابزارهایی که برای فروش داریم خیلی راحت است. از استیکرها، لیوان ها و کیف هدایا با تم باربی استفاده کرده و هر یک را به شکل متنوع و زیبایی تزئین کنید. می توانید داخل هر یک از کیف هدایای جشن تولد که تم باربی دارند، جاکلیدی، گردنبند، اسلینکی ها و آبنبات صورتی قرار دهید تا هر یک از مهمانان را سورپرایز کنید.

این برنامه تلویزیونی که ما از آن ایده هایی برای جشن تولد گرفتیم دقیقا مشابه با دختران امروزی و دوستان آنها با روحیه کنجکاو و بازیگوش است و به همین دلیل تم تولد باربی کاملا مناسب چنین بچه هایی است. پس در چنین جشنی هر چیزی که دخترتان به آن نیاز دارد را فراهم کنید تا جشنی به یاد ماندنی برای او بسازید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *