your-alt
میز تولد دیو و دلبر

تم تولد دیو و دلبر + عکس تزیینات

زمان مطالعه 3 دقیقه

یکی از بهترین تم ها برای جشن تولد، تم تولد دیو و دلبر است که در آن دختر بچه شما نقش پرنسس را خواهد داشت و شما نیز باید تزئین فوق العاده زیبایی برای این جشن تدارک ببینید. ما برای شما ایده های فوق العاده زیبایی داریم تا این جشن را باشکوه و مجلل برای مهمانان و فراموش نشدنی و رؤیایی برای دختر بچه خود برگزار کنید. این تم یکی از بهترین تم ها برای تم تولد دخترانه می باشد.

چطور با تم تولد دیو و دلبر جشن تولد بگیریم؟

کسانی که به فکر گرفتن جشن تولد کودکان و فرزندان خود هستند می توانند هر سال این جشن را با یک تم تولد خاص برگزار کنند که یکی از بهترین آنها می تواند تم تولد دیو و دلبر باشد مخصوصا که همه دختر بچه ها عاشق شخصیت کارتونی پرنسس در آن هستند و آرزو می کنند روزی لباس او را داشته باشند. پس می توانید کاری کنید که با این تم هم جشن باشکوهی بگیرید و هم آرزوی دختر بچه خود را برآورده کنید.

اگر قبلا جشن تولدی با تم تولد دیو و دلبر نگرفته اید و برای انجام آن هیجان زده هستید ابتدا توصیه می کنیم که تعدادی وسایل با تم شخصیت های کارتونی دیو و دلبر تهیه کنید. سپس تم کل جشن خود را با رزهای قرمز و ریزه کاری هایی از طلا، مجلل و با شکوه تر کنید.

در مرحله بعدی میز مخصوص دختر بچه خود را تزئین کنید که در نقش پرنسس در این جشن بازی می کند. هر کدام از میزهای غذاخوری را با چسباندن عکس تولد دختر بچه خود بر روی بشقاب ها تزئین کنید. این کار واقعا محشر است. دستمال های قرمز با پس زمینه به رنگ سرمه ای تیره رومیزی، نمود فوق العاده زیبایی دارد. به هر مهمان هم یک آینه جیبی با تم جشن تولد کادو بدهید که می توان روی درب آن را با عکس خود مهمانان تزئین کرد.

سپس از مهمان ها با کروسان (نان و شیرینی هلالی شکل) پذیرایی کنید و پس از آن با خواندن داستان و انجام نقاشی روی صورت، دختر بچه ها را سرگرم کنید.

می توانید از دراور یا میز آرایش به عنوان میز دسر استفاده کنید و شاخه های بلند گل رز را به شکل ایستاده در کنار آن بگذارید. حتی می توانید با گذاشتن کیک تولد میز را زیباتر کنید. در انتها نیز اجازه بدید دختر بچه ها با رقص و آهنگ از جشن بیشتر لذت ببرند و با دادن تندیس های کوچکی از شخصیت های کارتونی تم تولد دیو و دلبر، یک روز رؤیایی برای آنها بسازید.

بشقاب تم تولد دیو و دلبر تزیین تولد با تم تولد دیو و دلبر تزیینات تم تولد دیو و دلبر تزیینات میز با تم تولد دیو و دلبر دکور تولد با تم تولد دیو و دلبر کارت دعوت برای تم تولد دیو و دلبر لباس کودک با تم تولد beauty and beast لباس مناسب برای تم تولد دیو و دلبر میز تولد دیو و دلبر

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *