your-alt
جشن تولد افراد دور از ما

ایده های جشن تولد برای کسانی که دور از شما هستند!

زمان مطالعه 4 دقیقه

جشن تولد یک روز خاص و به یاد ماندنی است که باید هر کاری در توان داریم برای کسانی که عاشقشان هستیم انجام دهیم. اما گاهی اوقات این افراد در کشور دیگری زندگی می کنند و امکان مراجعه حضوری نیست پس چه کار باید کرد؟ در این مطلب 8 ایده عالی به شما آموزش می دهیم تا بفهمانید که فاصله زیاد هم نمی تواند روی عشق و علاقه شما تأثیرگذار باشد.

چطور تولد کسانی که در کشورهای دیگر هستند را با آنها جشن بگیریم؟

وقتی کسی را دوست داشته باشید که در یک کشور دیگر زندگی می کند، اوضاع واقعا سخت است مخصوصا برای جشن تولد گرفتن. به جز مواقعی که آنها برای بازدید شما می آیند یا شما برای بازدید آنها می روید زمان زیادی برای وقت گذراندن با یکدیگر ندارید. البته که برای مراسمات مهم مثل عروسی به کشور محل زندگی آنها می روید اما شاید روز خاصی مثل روز جشن تولد را از دست بدهید.

اگر شخصی یا اشخاصی که دوستشان دارید در یک کشور دیگر زندگی می کنند، نمی توانید هر سال در کنار آنها باشید اما قطعا می توانید تولد آنها را با ارسال گیفت به نشانه عشق، به محل زندگی آنها بفرستید. در ادامه چند ایده مطرح می کنیم تا بتوانید در کنار کسانی که دوستشان دارید، تولدشان را جشن بگیرید:

ایده های تولد گرفتن برای کسانی که در شهر یا کشور دیگری زندگی می کنند

  • کیک تولد: ما در عصر دیجیتال هستیم و ارسال کیک برای شخص دیگر خیلی راحت شده است. تنها کافیست تصمیم بگیرید که آن را به شکل آنلاین برای هر جایی از دنیا ارسال کنید. وقتی کیک خود را ارسال کردید، می توانید با آنها تماس ویدیویی برقرار کنید و آهنگ تولدت مبارک را هنگام بریدن کیکی که ارسال کرده اید بخوانید!

مقاله 50 کیک تولد مردانه + عکس با کیفیت و جدید

مقاله 50 کیک تولد زنانه + عکس با کیفیت و جدید

مقاله 50 کیک تولد پسرانه + عکس با کیفیت و جدید

مقاله 50 کیک تولد دخترانه + عکس با کیفیت و جدید

  • ویدیو برای آنها بسازید: می توانید ویدیو سورپرایز برای آنها بسازید و در ویدیو از تمام کسانی که می شناسند کمک بگیرید تا آهنگ تولدت مبارک را برای آنها بخوانید و در انتها نیز آرزوی شخصی خود را بگویید. قطعا این کار خوشحال کننده خواهد بود و با این کار، فاصله زیاد هم حتی نمی تواند روابط را خراب کند.
  • هدایای شخصی: هدیه دادن، هر شخصی را خوشحال می کند پس برای کسی که دوستش دارید هدیه ای سفارشی بفرستید. گزینه های خیلی زیادی وجود دارند که می توانید به عنوان هدیه سفارشی خود خریداری کنید مثل ماگ ها، قاب عکس و غیره. حتی می توانید خاطره زیبایی که با یکدیگر دارید را هم همراه این کادو تولد ارسال کنید.

تبریک جشن تولد از راه دور

  • آنها را به ناهار دعوت کنید: گیفت کارت رستوران مورد علاقه آنها را برایشان بفرستید و اگر هم نمی توانید شخصا در رستوران حضور داشته باشید، شاید غذای محبوب آنها جای شما را پر کند. اگر هم رستوران محبوب آنها را نمی دانید، غذای مورد علاقه آنها را انتخاب کنید و در اینترنت بگردید تا بهترین رستورانی که این غذا را درست می کند انتخاب کنید و بگذارید غذای تولد را بر اساس سلیقه فرد تعیین کنید.
  • با ارسال کادو تولد نشان دهید که به یاد آنها هستید: هیچ چیزی مثل هدایای خیلی زیاد لذت بخش نیست. برای عزیزان خود هدیه ای که دوست دارند را بفرستید. مثلا اگر غذا خیلی دوست دارند، یک سبد پر از غذاهای خوشمزه بفرستید. در صورتی که همیشه وقت خود را در محیط کار می گذرانند، می توانید یک سبد پر از مواد خوراکی بفرستید. اگر عاشق این هستند که زیاد به آنها توجه شود، دسته گل بفرستید. کلا گزینه های زیادی وجود دارند تا به عنوان هدیه انتخاب کنید که با کمی فکر و دقت متوجه خواهید شد.
  • تماس ویدیویی: به لطف تکنولوژی، نیاز نیست که همیشه در همه جا حضور فیزیکی داشته باشید، بلکه می توانید به شکل مجازی هم فعالیت کنید. بجای اینکه به آنها زنگ بزنید، با آنها تماس ویدیویی برقرار کنید. مثلا با آنها غذا بخورید یا با هم در طی تماس ویدیویی فیلم ببینید. قطعا این کار آنها را خوشحال خواهد کرد.
  • جشن تولد سورپرایز تدارک ببینید: با اینکه نمی توانید در کنار آنها باشید، اما می توانید با تلفن یا ایمیل، گرفتن جشن تولد را برنامه ریزی کنید. با یکی از دوستان نزدیک آنها در فیسبوک تماس برقرار کنید، کسی که در همان کشور ساکن است. از آنها کمک بگیرید و جشن تولد برگزار کنید. باز هم به لطف تکنولوژی امکان انجام دادن هر کاری با تلفن امکان پذیر است و می توانید یک سورپرایز تولد عالی داشته باشید.
  • بازدید سورپرایز: مهم نیست که چه کاری انجام دهید، صرفا حضور شما از هر چیزی خاص تر است. پس بلیط هواپیما رزرو کنید و به بازدید آنها بروید و کاری کنید که یک سورپرایز باشد.

اگر هیچ کاری از دستتان بر نمی آید، می توانید فقط چند شاخه گل بفرستید تا به آنها یادآوری کنید دوستشان دارید.

پس همانطور که دیدید چندین ایده برای گرفتن جشن تولد برای کسانی که عاشقشان هستید و در کشور دیگری زندگی می کنند، وجود دارد. با این کار ثابت کنید که فاصله زیاد هم نمی تواند روی دوستی های محکم و قوی اثر بگذارد.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *