your-alt
سورپرایز عاشقانه تولد

۱۰ سورپرایز عاشقانه تولد که کسی نمی داند!

زمان مطالعه 6 دقیقه

در جشن تولدهای عاشقانه، زوجین برای اینکه بتوانند همسرشان را غافلگیر و خوشحال کنند، از انواع سورپرایز عاشقانه تولد که جدید و متنوع باشد، کمک می‌گیرند. دو مؤلفه تنوع و تازگی در سورپرایزهای عاشقانه اهمیت زیادی دارد؛ چرا که احتمال می‌رود با انجام سورپرایزهای تکراری که قبلاً نیز آن‌ها را انجام داده‌اید، همسرتان آن‌چنان از سورپرایز تولدش راضی نباشد.

مناسب است در روز جشن تولد همسرتان بیشتر از خاطرات مشترکی که با هم داشته‌اید، از دوستان قدیمی و اعضای خانواده، مکان‌ها و رستوران‌های مشترک و به طور کلی هر چیزی که همسرتان خاطره خوبی از آن دارد، استفاده کنید.

بهترین سورپرایزهای عاشقانه تولد:

اگر همچنان ایده مناسبی برای سورپرایز همسرتان در روز تولدش به ذهنتان نرسیده، پیشنهاد می‌کنیم 10 سورپرایز عاشقانه جدید و برتر را که در ادامه آورده‌ایم، مطالعه کنید. با انجام یک یا چند سورپرایز زیر، قطعاً می‌توانید خاطره‌ای زیبا از روز تولدش به یادگار بگذارید. همچنین اگر می خواهید شوهرتان را در روز تولد سورپرایز کنید می توانید مقاله سورپرایز تولد شوهر را مطالعه نمایید.

آلبوم دیواری

ایده‌ای جالب، ساده و مؤثر که می‌توانیم برای سورپرایز عاشقانه تولد به شما عزیزان پیشنهاد کنیم، آلبوم دیواری است. برای انجام این ایده کافی است تمام عکس‌های زیبا و جالبی که در چند سال اخیر از همسرتان گرفته‌اید را روی قسمتی از دیوار، همراه با بادکنک آرایی و تزئینات جالب بچسبانید.

برای اینکه این ایده جذابیت بیشتری داشته باشد، می‌توانید عکس‌ها را با کنار هم قرار دادن، به شکل حرف اول اسم همسرتان، قلب و هر طرح جذاب دیگر دربیاورید. همچنین می‌توانید ترتیب خاصی برای عکس‌ها قائل شوید، به عنوان مثال عکس‌ها را به ترتیب کودکی تا به امروز همسرتان، کنار هم قرار دهید.

اگر به دنبال خرید کادو تولد برای همسر خود هستید حتما مقاله کادو تولد برای خانمم چی بخرم؟ را مطالعه کنید.

چاپ عکس روی کیک تولد

ایده‌ای جالب و مناسب برای سورپرایز عاشقانه تولد این است که عکسی از همسرتان که در آن ژستی کاملا شیک و عالی دارد را انتخاب کرده و سفارش دهید عکس را روی کیک چاپ کنند. اگر احساس می‌کنید این ایده به تنهایی کافی نیست، می‌توانید بگویید تا در کنار عکس جمله‌ای عاشقانه، بیت شعر یا عبارتی عاشقانه که به عنوان رمز میان شما دو نفر است، بنویسند.

چاپ عکس روی کیک تولد

در صورتی که به عکس‌های کودکی همسرتان، محبوب‌ترین اسباب‌بازی‌های دوران بچگی و یا یکی از نقاشی‌های او در کودکی دسترسی داشته باشید، می‌توانید آن را به صورت فتوکیک یا کیک فوندانتی آماده کرده و او را غافلگیر کنید.

اگر به دنبال انواع کیک تولد برای سورپرایز عاشقانه تولد هستید پیشنهاد می کنیم مقاله های زیر را که در مورد انواع کیک تولد بوده و دارای عکس های با کیفیتی است را مطالعه کنید.

50 کیک تولد زنانه جدید

50 کیک تولد مردانه جدید

 

سورپرایز پشت سورپرایز

سورپرایز تولد تنها یکی نمی‌تواند باشد. برای اینکه هیجان بیشتری به سورپرایز بدهید، می‌توانید چند کادو یا سورپرایز برای همسرتان در نظر بگیرید.

به عنوان مثال می‌توانید از ابتدای روز تا آخر شب، چند هدیه مختلف در مکان‌های مختلف مانند محل کار، اتاق‌خواب، درون کمد، اتوموبیل و… بگذارید تا همسرتان با رفتن به چند مکان یادشده، سورپرایز شود.

همراه با هدایا می‌توانید از یک عکس زیبا، کارت پستال تبریک تولد، یک شاخه گل و یا شعری عاشقانه نیز استفاده کرده و او را غرق در محبت کنید.

سورپرایز تولد ورزشی

همان طور که همه ما می‌دانیم آقایان علاقه خاصی به ورزش‌ها، به خصوص فوتبال دارند. برای اینکه از این راه همسرتان را سورپرایز کنید، لازم است در روزی که یکی از مسابقات ورزشی مانند فوتبال، هندبال و… برگزار می‌شود، بلیط تهیه‌کرده و او را به آنجا دعوت کنید.

همچنین می‌توانید با رزرو سالن ورزشی و دعوت از دوستانش ترتیبی دهید تا همسرتان در روز تولدش به یک مسابقه دوستانه و صمیمی و یا دو نفره با شما دعوت شود. این کار فوق‌العاده جذاب و جالب است و مطمئناً همسرتان غافلگیر می‌شود.

مسیر گنج

اگر بخواهید مانند دزدان دریایی عمل کنید و یک نقشه گنج بکشید، لازم است نقشه‌ای از محل کار همسرتان یا خانه را با تمام جزئیات اتاق‌ها و مسیرها روی کاغذ رسم کنید و آن را به همسرتان بدهید و از او بخواهید هدایایی که برایش پنهان کرده‌اید را پیدا کنید.

بدون شک همسرتان از این سرگرمی خوشحال می‌شود و تلاش می‌کند هر چه زودتر به گنج مورد نظر که همان هدایای تولد است، برسد. برای این کار باید از قبل کادوها را در قسمت‌های مختلف منزل مانند اتاق‌ها، داخل کمد و… پنهان کرده و منتظر باشید همسرتان آن‌ها را پیدا کند.

سورپرایز نخ

این سورپرایز جالب و ساده این گونه است که باید قبل از بیدار شدن همسرتان از خواب بیدار شوید و به آرامی بدون اینکه او را بیدار کنید، نخی به دور انگشت او ببندید. بعد از آن سر دیگر نخ را به هدیه تولدش که در اتاق دیگر گذاشته‌اید، وصل کنید.

بدین ترتیب زمانی که همسرتان از خواب بیدار شده و نخ را دور انگشتش ببینید، کنجکاو می‌شود که سریع‌تر بداند انتهای نخ به کجا وصل می‌شود. بعد از پیدا کردن کادو توسط همسرتان، می‌توانید او را به صرف صبحانه مفصلی که تدارک دیده‌اید، دعوت کنید.

سفر غیر منتظره

یکی دیگر از سورپرایزهایی که به عنوان سورپرایز تولد می‌توانید در نظر بگیرید، برنامه‌ریزی سفر غیر منتظره است. برای انجام این کار لازم است از قبل برنامه سفر چند روزه یا یک گردش تفریحی را تدارک ببینید و در روز تولد همسرتان از او بخواهید از محل کارش و یا منزل، شما را تا جایی همراهی کند.

اگر بخواهید می‌توانید علاوه بر سفر دو نفره، از دیگر اعضای خانواده به خصوص پدر و مادرهایتان بخواهید شما را در این سفر همراهی کنند. این سفر برای همسرتان که اصلاً انتظار چنین کاری را نداشته، فوق‌العاده هیجان‌انگیز خواهد بود.

سورپرایز تولد در ماشین

اگر همسرتان ماشین داشته باشد، به راحتی می‌توانید این ایده سورپرایز عاشقانه تولد را عملی کنید. در موقعیتی مناسب که همسرتان حواسش نیست، ماشین را برداشته و به کارواش ببرید تا تمیز شود؛ سپس می‌توانید درون آن را با بادکنک، گل و… تزئین کرده و کادو تولدش را داخل ماشین بگذارید. این گونه زمانی که همسرتان در ماشین را باز می‌کند، با حجم عظیمی از بادکنک‌ها مواجه شده و غافلگیر خواهد شد.

سورپرایز تولد در ماشین

همچنین می‌توانید از قبل تزئینات لازم را انجام داده و موقعیت ماشین همسرتان را تغییر دهید و در روز تولد طوری وانمود کنید که انگار ماشین به سرقت رفته است؛ سپس از او می‌خواهید اطراف منزل را جستجو کند، این گونه در اوج ناراحتی با پیدا کردن ماشین، سورپرایز خواهد شد.

آلبوم عکس

به عنوان سورپرایز تولد همسرتان پیشنهاد می‌شود تمامی عکس‌های دوران کودکی او تا به الان و یا حتی عکس‌هایی که پنهانی از او گرفته‌اید را به صورت آلبوم در بیاورید. اگر بخواهد آلبوم را نیز خودتان درست کنید، با کمی خلاقیت می‌توانید آلبومی عاشقانه طراحی کنید.

سپس در روز تولد آلبوم را با پست به محل کار همسرتان بفرستید و یا اینکه در منزل در دیدرس او قرار دهید. این ایده جالب و زیبا، از برترین ایده‌های سورپرایز عاشقانه تولد محسوب می‌شود.

عکس در آتلیه

در روز تولد همسرتان می‌توانید از قبل در یک آتلیه عکاسی وقت گرفته و بعد لباس‌های شیک و زیبا برای همسرتان انتخاب کنید و به او بگویید رأس ساعت مشخصی آماده و شیک شما را تا جایی همراهی کند. همچنین می‌توانید لباس‌ها را به محل کارش بفرستید و از او بخواهید بعد از سر کار، به محل قرار با شما بیاید.

با این ایده جالب می‌توانید در روز تولد همسرتان کلی عکس عاشقانه و زیبا بگیرید، بعد او را به یک رستوران شیک دعوت کرده و با این سورپرایز عاشقانه، او را بسیار غافلگیر کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *