your-alt
برنامه ریزی سورپرایز تولد

چطور برای یک سورپرایز تولد برنامه ریزی کنیم؟

زمان مطالعه 9 دقیقه

در این بخش قصد داریم بهترین و مهم­ترین نکاتی که هر فرد باید برای برگزاری یک سورپرایز تولد انجام دهد تا خاطره انگیزترین لحظات را ثبت کند را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. برای این کار باید یک برنامه ریز حرفه ­ای باشید و چنانچه این ویژگی را ندارید حتما از یک دوست کمک بگیرید ضمن اینکه باید مطمئن باشید سورپرایز را لو نمی­ دهد.

مهم­ترین نکات برای برگزاری عالی سورپرایز تولد

برگزاری یک سورپرایز جشن تولد برای نقاط عطف زندگی مثل تولد 50 سالگی پدر خود یا سورپرایز تولد همسر و خانم خود طبیعتا هیجان انگیز است. اولین کاری که ما در مورد آن فکر می­ کنیم برگزاری سورپرایز تولد است. واکنشی که شما روی چهره­ فرد مورد نظر مشاهده می­ کنید غیر قابل تصور است.

اما گاهی اوقات گیج کننده شده و شما موارد کوچکی را فراموش می­ کنید که باید در یک سورپرایز تولد انجام شوند. اینکه بتوانید همه­ چیزهای کوچکی که باید در یک سورپرایز مهمانی تولد رعایت شوند را بخاطر داشته باشید کار سختی است.

برای اطمینان از اینکه سورپرایز تولد بدون هیچ مشکلی ادامه پیدا کرده و تمام شود باید برنامه ریزی زیادی انجام دهید. ضمنا مقداری تلاش هم لازم است تا جشن تولد را کاملا غافلگیرانه برای کسی که تولد اوست برگزار کنید.

چه مایل باشید سورپرایز تولد را برای دوستان صمیمی، همسر و خانواده به شکل یک جشن کوچک یا جشن بزرگ برگزار کنید، سایت ما می­تواند سورپرایز تولد را به مقرون به صرفه­ ترین شیوه و بدون دردسر برای شما برنامه ریزی کند. اکنون با همدیگر کارهایی که باید برای برگزاری سورپرایز جشن تولد انجام دهید را به شما آموزش می ­دهیم.

انتخاب مکانی مناسب:

اولین و چالش برانگیزترین بخش برنامه ریزی برای یک سورپرایز تولد انتخاب مکانی مناسب است. پس، اگر قصد دارید جشن تولد کوچکی برگزار کنید، پس می­توانید خانه، رستورانی کوچک یا کاف ه­­ای را انتخاب کنید که می ­توانید دوستان نزدیک و خانواده­ خود را دعوت کنید. با این حال، اگر قصد داشته باشید که جشن تولد بزرگی برپا کنید، پس مکانی مناسب را انتخاب کنید که به نظر می­رسد کار سختی باشد. وقتی در مورد مکان سورپرایز تولد تصمیم گیری می­کنید، باید مکانی که اکثرا به آنجا می ­روید را انتخاب کنید تا فرد مورد نظر شما شک نکند.

سایت ما به شما کمک می­کند تا مکانی مناسب را برای سورپرایز جشن تولد انتخاب کنید. چه قصد داشته باشید جشن تولدی که برگزار می ­کنید کوچک باشد یا بزرگ، پیشنهاداتی برای انتخاب مکان مناسب برای هر نوعی داریم. برای آشنایی با مکان های جشن تولد به مقاله زیر مراجعه کنید.

برای کودکان و بزرگسالان کجا جشن تولد بگیریم؟

مکان مناسب برای سورپرابز تولد

تم تولد مناسب را انتخاب کنید

سورپرایز تولد خود را به کمک تم باحال و جذابی که برای مواقع خاص کاربرد دارد، مقداری پرشورتر کنید. گزینه­ های زیادی برای انتخاب یک تم وجود دارد، به عنوان مثال، پارتی با تم رنگی، پارتی با تم کارتونی، پارتی با تم تعطیلات، پارتی با تم حیوانات و غیره. تم ­ها باعث می ­شوند که یک جشنی هیجان انگیزتر شده و برای هر فردی باحال­ تر و جالب­ تر شود. برای مشاهده انواع تم تولد می توانید به مقالات زیر مراجعه کنید:

تم تولد مردانه

تم تولد پسرانه

تم تولد دخترانه

آماده سازی لیست مهمان

آماده سازی لیست مهمان در کنار برنامه ریزی جشن تولد برای برگزاری سورپرایز پارتی تولد باید انجام دهید و کار دیگری محسوب می­شود. وقتی در حال لیست کردن اسم مهمانان هستید کاملا دقت داشته باشید تا اسم هیچ مهمان معروف و مشخصی را از قلم نیاندازید. ضمنا توجه داشته باشید که شخص مورد نظر شما مایل هست که چه کسی در جشن تولد حضور داشته باشید و حتما او را هم دعوت کنید.

شما می­توانید جشن کوچک و زیبایی با دوستان نزدیک و خانواده برگزار کنید یا با یک دورهمی از همه­ دوستان و خانواده، جشن بزرگی بگیرید.

تزئین محیط جشن تولد:

به عهده گرفتن تمامی مسئولیت­ ها برای یک سورپرایز تولد می ­تواند بار سنگینی بر روی دوش شما باشد. سایت ما به شما کمک می­کند که مقداری از این مسئولیت را بر عهده گرفته و این روز را به خاطره انگیزترین روز تبدیل کند. اگر قصد دارید تا یک پارتی با تم خاص داشته باشید پس انتخاب تزئینات خاص کار شما را راحت می ­کند. با این حال، برنامه ریزی کردن و تزئین تولد کاری که همه را خودتان انجام دهید می ­تواند بسیار خسته کننده و انرژی بر باشد. بنابراین، نیاز به کمک گرفتن دارید تا بتوانید تزئیناتی زیبا و بی نقصی که مایل هستید را به کار ببندید.

غذا و نوشیدنی

هر کسی که در سورپرایز پارتی تولد حضور پیدا می­ کند انتظار یک غذای تولد خوب دارد. ضمنا، باید مراقب باشید غذایی که انتخاب می­کنید همان غذای مورد علاقه­ کسی باشد که تولد اوست. پس لیستی از تمامی آیتم­ هایی که فرد دوست دارد در جشن تولد بخورد را آماده کرده و آنها را با غذای مورد علاقه­ خود سورپرایز کنید. مطمئن هستیم که آنها این ایده­ سورپرایز مهمانی تولد را دوست دارند.

از برخی مکان ­ها و مراکز کمک بگیرید که به شما در تهیه و آماده کردن غذاهایی که فرد مورد نظر دوست دارد شما را یاری خواهند کرد. قطعا این مراکز بهترین مکان­ هایی هستند که می­توانید برای جشن خود غذایی با بالاترین کیفیت را آماده کنید.

همراه یا ملازم:

در مورد انتخاب این مورد باید بسیار دقت کرده و فکر زیادی در مورد آن کنید که چه کسی باید در سورپرایز تولد، همراه یا اسکورت کننده باشد. همچنین باید شخص معتمدی باشد که برگزاری سورپرایز تولد را مثل یک راز نگه دارد. همچنین باید کسی را انتخاب کنید تا فردی که تولد اوست با همراه یا ملازمی که انتخاب کرده ­اید احساس راحتی داشته باشد و ضمنا در مورد راز جشن تولد شک نکند. همراه یا ملازمی که انتخاب می ­کنید باید حواس فردی که تولدش هست را تا زمان جشن پرت کند.

کیک جشن تولد

اگر قصد داشته باشید که کیک را تا زمان شروع جشن در یخچال بگذارید، قطعا ایده­ خوبی نیست. قطعا مخفی کردن آن از شخصی که تولد اوست می­تواند چالش برانگیز باشد. بنابراین، پیشنهاد می­کنم که آن را برای ظهر به صورت آنلاین سفارش دهید تا از نزدیک­ترین کیک فروشی بخواهید تا کیک را برای ظهر به آدرس مورد نظر ارسال کند. برای مشاهده انواع کیک تولد به مقالات زیر مراجعه نمایید.

50 کیک تولد مردانه

50 کیک تولد زنانه

50 کیک تولد پسرانه

50 کیک تولد دخترانه

50 کیک تولد کودک

کیک جشن تولد برای سورپرایز کردن

یادآوری تمام خاطرات

برای اینکه تمام خاطراتی که با کسی که جشن تولد اوست را یادآوری کنید، هم می­توانید همه­ عکس­های خاصی که با این فرد داشته ­اید را پیدا کرده و آنها را در اتاق آویزان کنید و یادآوری برای همه­ خاطراتی که با یکدیگر داشتید درست کنید، یا اینکه اگر فیلم ­های هیجان انگیزی دارید، می­توانید یک ویدیوی باحال درست کنید و آن را روی یک پروژکتور نشان دهید. مطمئن هستیم که این کار دوست داشتنی ­ترین بخش برای کسی خواهد شد که سورپرایز پارتی تولد را برگزار کرده ­اید.

ضبط کردن فیلم

فراموش نکنید که کل رویداد سورپرایز تولد و واکنش چهره­ ای کسی که تولد او هست را وقتی وارد موقعیت قرار می­ گیرد، با دوربین ضبط کنید. هر کسی دوست دارد که یک سورپرایز تولد را تا مدت­ های طولانی در ذهن خود نگه دارد. تمامی وقایع خاص این جشن تولد را ضبط کنید.

ایده­ عالی برای فیلم گرفتن چنین رویدادی این است که هر چیزی در پشت صحنه اتفاق افتاده، تمامی لحظاتی که برای آن در حال برنامه ریزی بوده­ اید و غیره را ضبط کنید تا پس از جشن به شخصی که جشن تولد او بوده نشان دهید. مطمئن هستم که دیدن این همه کارهای عجیب و غریب و حس هیجانی که پشت این همه برنامه ریزی بوده، خیلی جالب و جذاب باشد.

نمایش

در مورد اینکه چطور سورپرایز تولد را خیلی خاطره انگیز کنید، مخصوصا برای کسی که جشن تولد اوست، بهترین ایده را داریم. شما می­توانید برای نمایشی که شما در آن مهارت زیادی دارید برنامه ریزی کنید. همچنین می­توانید یک شعر زیبا بنویسید و آن را از حفظ و با صدایی موزون و آهنگین در جشن بخوانید، آواز بخوانید یا برقصید. قطعا کسی که تولد اوست وقتی ببیند شما برای جشن تولد او چنین کار خاص و زیبایی انجام می­دهید بی نهایت خوشحال خواهد شد.

فعالیت­ های جالب و بامزه

طوری برای سورپرایز تولد برنامه ریزی کنید تا شخصی که تولد اوست و همچنین مهمانان را کاملا سرگرم نگه دارید. همچنین بهتر است لیستی از بازی­های جذاب را بسته به اینکه این جشن برای افراد بزرگسال یا کودکان هست آماده کنید. ضمنا در کنار این کار، باید یک سیستم موزیک هم در نظر بگیرید تا جمعیت جشن تولد را پرشور و هیجان نگه دارید.

مقاله 11 بازی جشن تولد برای کودکان

هدیه­ سورپرایز

قطعا هر کسی انتظار یک هدیه­ سورپرایز عالی برای جشن تولد خود دارد. به موردی فکر کنید که فرد مورد نظر شما خیلی وقت هست قصد خرید آن را دارد اما هنوز نتوانسته آن را خریداری کند. وقتی به آن دقیق فکر کنید قطعا هدیه­ ایده ­آلی که باید خریداری کنید به ذهن شما خطور خواهد کرد. می­توانید چیزی که بیشتر از همه دوست دارد یا زمان زیادی است که قصد خرید آن را دارد را بگیرید. راه بعدی برای سورپرایز جشن تولد این است که کوپن­ های هدیه از برند لباس مورد علاقه­ او تهیه کنید یا تایمی برای سالن ورزشی آبگرم و سونا یا یک شام لذیذ رزرو کنید. با این کار می­توانید به بهترین شکل آنها را سورپرایز کنید.

کادو مناسب برای سورپرایز تولد

چک لیست

در صورتی که هنوز چک لیستی برای جشن تولد درست نکرده ­اید، تهیه کنید. چک لیست به شما کمک می­کند که هیچ گونه جزئیات ریزی را فراموش نکنید. حتی می­توانید کوچک­ترین کارها را هم بنویسید تا بعدا هیچ چیزی را فراموش نکنید. در صورتی که برای سورپرایز جشن تولد لیستی از کارهای مورد نیاز را تهیه کنید به شما کمک می­کند تا با خونسردی تمام و با برنامه ریزی به پیش بروید.

شما باید یک ساعت قبل از شروع سورپرایز تولد چک لیست خود را ببینید تا در صورتی که کاری از قلم افتاده و فراموش کرده­اید، بتوانید در طی این یک ساعت انجام دهید. ضمنا فراموش نکنید که این لیست یک راز است و نباید کسی که تولد اوست بفهمد.

بگید سورپراااایز!!!

در نهایت، باید با صدای بلند بگید سورپرااایز. برای اینکه از 1 تا 3 بشمارید و با صدای بلند بگویید سورپرااایز چرا که مهیج ­ترین بخش بعد از این همه کار و تلاش سخت است.

به عنوان جمع بندی، مراقب باشید که همه­ کارها حتی جزئی ­ترین موارد را هم انجام دهید چرا که برای برگزاری یک جشن بسیار شاد و مهیج ضروری است. بنابراین، انتخاب مکان مناسب، تصمیم گیری در مورد غذای منو، انجام تزئینات وظایفی هستند که بیشتر از همه نیازمند توجه هستند.

همچنین، در صورتی که انجام این کار خیلی سخت است، افراد بسیار حرفه ­ای در برنامه ریزی را انتخاب کنید تا همه­ کارها را برای شما انجام دهند. قطعا این افراد در برگزاری جشنی باشکوه و ایجاد خاطراتی بسیار زیبا حرفه ­ای بوده و کمک کردن به افراد در اجرای یک سورپرایز جشن تولد یا هر رویداد دیگری لذت بخش خواهد بود.

با احتیاط پیش بروید. شاید این جمله برای شما تعجب برانگیز باشد اما هر کسی که ژن برگزاری چنین جشنی را ندارد. اهداف مناسب را به دوست درجه یک خود بسپارید و البته خیلی هم او را تحت فشار نگذارید چرا که استرس زیادی اجازه نخواهد داد تا از جشن لذت ببرد. تقریبا یک سورپرایز تولد متوسط را برنامه ریزی کنید که برای آن برنامه ریزی دقیقی بریزید اما حواستان به حجم کارهای سخت و پرتلاش هم باشد. همچنین در مورد کسانی که لحظه آخری به جشن اضافه می­شوند یا کسانی که دوستان زیادی دارند بیشتر فکر کنید چرا که برخی اوقات برای جا دادن این افراد کار راحتی در پیش نخواهید داشت و یا شاید امکان پذیر نباشد.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *