your-alt
تم تولد ماشین مسایقه

ایده های جشن تولد با تم تولد ماشین 3

زمان مطالعه 4 دقیقه

از بهترین تم تولد پسرانه، تم انیمیشن Cars 3 است که در آن کاراکترهای جذاب و مختلفی وجود دارند و می توانید از پارچه رومیزی گرفته تا استندهای جالب، کیک و تاپر و هدایا و وسایل پذیرایی را با همین تم تزئین کنید که با پخش این کارتون و دیدن دورهمی آن، قطعا خاطره ای فراموش نشدنی ایجاد خواهید کرد.

تم تولد ماشین 3

تابحال شده که بخواهید جشن تولد بچه خود را در خانه بادی کودک، باشگاه ژیمناستیک یا سالن سینما برگزار کنید اما کمی هم استایل و تزئینات به آن اضافه کنید؟ والدین زیادی هستند که دوست دارند با این تم های ساده جشن خود را برگزار کنند اما در عین حال وقت زیادی هم برای تزئین خانه برای تولد ندارند چون قبل از اینکه جشن شروع شود فقط چند دقیقه فرصت برای تزئینات و چیدن وسایل دارند.

در این مطلب به شما آموزش می دهیم که چطور فقط با صرف 30 دقیقه یا حتی کمتر، تزئینات جشن تولد را انجام دهید. پسر بچه ها قطعا انیمیشن ماشین ها (Cars) را خیلی دوست دارند مخصوصا که سری سوم آن با استقبال بسیار خوبی هم روبرو شد و لذا انتخاب تم انیمیشن Cars 3 و دعوت کردن از دوستان نزدیک پسر بچه تان لذت دیدن دورهمی این فیلم و جشن گرفتن را چندین برابر خواهد کرد.

قبل از اینکه جشن شروع شود، 30 دقیقه از فیلم را پخش کنید تا پسر شما همراه با دوستانش آن را مشاهده کنند و پس از اتمام فیلم، اتاق باید کاملا تمیز شود تا بتوان تم جشن را براساس کارتونی که پخش کرده اید بچینید به همین دلیل همه وسایل باید یکبار مصرف باشند.

برای شروع تزئین به سراغ میزهای پلاستیکی ساده و سفید جشن تولد بروید و روی آنها، پارچه رومیزی طرح شطرنجی سیاه و سفید بیندازید. رول پارچه های رومیزی را می توان به شیوه های مختلف در جاهای دیگر هم استفاده کرد مثلا می توان از سقف آویزان کرد یا به عنوان پس زمینه استفاده نمود.

وسایل میز غذاخوری هر کدام از بچه ها شامل دستمال و بشقاب هایی با طرح پلاک ماشین ها در انیمیشن Cars 3 بودند. از تمامی کاراکترها و شخصیت های جدید این انیمیشن در وسایل جشن تولد استفاده کنید. برای تزئین بخش وسط میزها نیز می توانید از ست های تزئین میز با طرح Cars 3 استفاده کنید که با گذاشتن کاغذهای رنگی آبی رنگ زیبایی آن هم چندین برابر می شود.

بر روی میز اصلی، می توانید از استندهای بزرگ و با کیفیت با طرح انیمیشن Cars 3 استفاده کنید که بدون نیاز به هیچ وسیله کمکی صاف می ایستند و به همین دلیل بسیار کاربردی هستند. قطعا در انیمیشن Cars 3، ستاره فیلم کاراکتر لایتنینگ مک کوئین بود اما می توانید برای تزئین بهتر تولد با تم این انیمیشن از استند کاراکترهای جدید هم استفاده کنید مثل کروز رامیرِز و جکسون استورم که قطعا بین بچه ها محبوبیت خاص خود را دارند.

نگران حمل و نقل این استندها تا رسیدن به داخل منزل نباشید چون به راحتی جمع شده و خیلی راحت نیز سرهم بندی می شوند. پشت سر استند ماشین لایتنینگ مک کوئین می توانید از پرچم های سه گوش شطرنجی سیاه و سفید استفاده کنید و بالای آن هم بنر تولدت مبارک به شکل حروف مختلف با تم انیمیشن Cars 3 نصب کنید.

برای پخت شیرینی هم کاپ کیک یا کیک فنجانی بهترین گزینه است مخصوصا که هدف ما این است که همه وسایل تولد یکبار مصرف باشند به همین دلیل توصیه می کنیم برای زیباتر شدن آنها و هم استفاده از تم جشن، از بیسکویت کرم دار شبیه به جاده مسابقه استفاده کنید.

حتی می توانید تعدادی از کاراکترهای این انیمیشن را به شکل چاپی خریداری کنید و با چسب آنها را به خلال دندان بچسبانید و به عنوان تاپر روی کاپ کیک قرار دهید که چون مقوایی هستند، تمیز کردن آنها خیلی راحت است.

برای هدایا هم که بچه ها بتوانند با خود به راحتی به منزل ببرند، می توانید از سطل های پلاستیکی با برچسب های تم کارتون Cars 3 استفاده کرده و هدایا را داخل آنها بگذارید. مثلا می توانید هدایایی به شکل دستبند پلاستیکی، فنجان، ماسک و غیره با طرح انیمیشن3  Cars، تهیه کنید.

البته می توانید پس از رفتن مهمان ها، جشن را با خانواده هم ادامه دهید. یک کیک کوچولو که آن را با شمع هایی به شکل Cars 3 تزئین کرده اید را همراه با 6 بادکنک بزرگ استفاده کنید که قطعا کودک شما آن را دوست خواهد داشت.

امیدواریم که ایده های گفته شده توانسته باشند به شما کمک کنند تا در عرض 30 دقیقه بتوانید تم تولد خود را طبق انیمیشن Cars 3 تزئین کنید و خاطره ای ماندگار بسازید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *