your-alt
تم لاکچری تولد سیندرلا

تم تولد سیندرلا، ایده ها و عکس ها

زمان مطالعه 5 دقیقه

یکی از بهترین تم تولد دخترانه برای هر جشن تولد که در آن دختر بچه ها دوست دارند در نقش پرنسس باشند، تم تولد سیندرلا است که پالت رنگی بسیار شادی هم می توان برای آن انتخاب کرد و تهیه وسایل آن هم کاملا به شکل از پیش آماده در مغازه ها با قیمت بسیار مناسب موجود هستند. در این مطلب بهترین ایده ها را با شما به اشتراک گذاشته ایم.

چطور با تم تولد سیندرلا برای دختر بچه خود جشن تولد بگیریم؟

از قدیم گفته اند که «رؤیا آرزویی است که وقتی به خواب عمیق فرو می روید، قلب شما آن را آرزو کرده است» و همه دختر بچه ها همیشه در دوران بچگی خود آرزوی این را داشته اند که حتی اگر شده در جشن تولد خودشان به جای سیندرلا باشند. پس وقتی دختر کوچولوی شما آرزوی جشن تولد با تم تولد سیندرلا را دارد، همه تلاش خودتان را بکنید که برآورده کنید چون آرزوی هر دختری است که درخواستش برای نوع جشن تولد برآورده شود.

سعی کنید تولد رؤیایی خیلی خوبی برای دختر خود رقم بزنید! مثلا توصیه ما این است که از پالت رنگی آبی، طلایی، نقره ای و سفید در کل دکوراسیون خود استفاده کنید و اینها را می توانید از فروشگاه های بسیار معتبر و خوب دریافت کنید.

در جلو منزل، از استند ورودی قلعه با طاق بسیار زیبا که دارای همان پالت رنگی هست استفاده کنید تا مهمانان را بدرقه کنید. حتی لازم نیست اجزای آن را به یکدیگر وصل کنید و به شکل تاشو و از پیش آماده با قیمت مناسب برای خرید وجود دارند و با اینکار از همان ابتدا مهمانان با تم تولد سیندرلا آشنا می شوند.

در داخل منزل هم بخشی را اختصاص دهید که پرنسس و شاهزاده ها شمشیر و سپر یا تاج و چوبدستی جادویی خود را بردارند.

پس از این قسمت باید بخشی هم به عنوان پس زمینه جشن اختصاص دهید که می تواند همان میز اصلی جشن هم باشد. مثلا انتخاب استند کالسکه اما فقط به شکل تک بعدی و جایگاهی برای گرفتن عکس، گزینه بسیار عالی است و مناسب هر نوع جشن تولدی است که در آن دختر بچه ها در نقش پرنسس باشند که بهترین تم تولد برای آن، تم تولد سیندرلا خواهد بود.

برای زیباتر کردن آن هم می توانید از پارچه رنگین کمانی براق استفاده کنید که شبیه به پرده های کالسکه کارتون سیندرلا باشد. قطعا دختر بچه شما هم خیلی تم کلی تولد را دوست خواهد داشت.

تزیین تم تولد سیندرلا تزیینات تم تولد سیندرلا تم تولد سیندرلا جدید تم تولد سیندرلا تم شیک سیندرلا تم لاکچری تولد سیندرلا

بهترین نکته مثبت این استند این است که بچه ها می توانند از آن برای بازی هم استفاده کنند. حتی می توانند طوری با این استند بازی کنند و وانمود کنند که انگار واقعا سوار کالسکه شده اند.

میز پذیرایی اصلی را هم می توانید با خوراکی هایی پر کنید که تم تولد سیندرلا متناسب باشد. مثلا کیک فنجانی درست کنید، خوراکی های رایس کریسپی بپزید، کدو تنبل سیندرلا (یا حتی کلمنتین یا یافا)، پنیر رشته ای شبیه به جارو، سیخ میوه به شکل چوب جادویی تم تولد، ساندویچ های مخصوص پرنسس (کره بادام زمینی و ژله) و کلوچه های شیرینی که از قنادی تهیه کرده اید استفاده کنید.

اگر جشن را صبح برگزار کردید می توانید مقداری هم اضافه تر تهیه کنید تا بچه ها با خودشان به خانه ببرند و کیف هدایا با تم قلعه جادویی برای آنها درست کنید تا این خوراکی ها را داخل آن بگذارند.

در نزدیک میز پذیرایی که برای برداشتن خوراکی ها بود، می توانید میز زیبای پرنسس بگذارید و روی آن را با رومیزی پلی استر به رنگ آبی کمرنگ بپوشانید و پشت هر صندلی هم یک پارچه ساتن طلایی گره بزنید. وسط میز مطابق همیشه باید تزئینات مخصوص به خودش را داشته باشد مثلا در وسط آن شمع طلایی رنگ باتری خور قرار دهید که شبیه به کالسکه است.

خانه با تم سیندرلا دکوراسیون تم تولد سیندرلا لباس تم تولد سیندرلا میز تم تولد سیندرلا میز غذاخوری با تم سیندرلا ورودی تم تولد سیندرلا وسایل تم تولد سیندرلا

هر یک از بچه ها در این جشن می توانند تاج و سپر خودشان را داشته باشند و به همین دلیل میز مخصوص به آن را تدارک ببینید و یک پارچه براق با تم کالسکه طلایی روی میز بیندازید.

در این جشن تولد به شما ایده هایی دادیم تا بتوانید تم تولد سیندرلا را تزئین کنید که دختر شما حس کند واقعا یک پرنسس یا ملکه است. البته خودتان هم می توانید ایده هایتان را پیاده سازی کنید و اگر بازخورد خیلی خوبی از بچه ها گرفتید، آن را با ما هم به اشتراک بگذارید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *