تاریخ امروزاردیبهشت ۳۱, ۱۴۰۰
your-alt
تزیین دیوار جشن تولد

10 ایده تزیین دیوار جشن تولد در زیر 30 دقیقه!

زمان مطالعه 9 دقیقه

در این مطلب قصد داریم کار شما را برای تزیین دیوار جشن تولد راحت کنیم تا مجبور نباشید وقت زیادی را صرف جستجوی ایده ­های راحت و سریع و کم هزینه کنید. در این مطلب بهترین نمونه­ ها را گردآوری کرده ­ایم که همگی آنها در زیبایی طرح، خاص بودن، ارزان و ساده و سریع آماده شدن مشترک هستند. با ما همراه باشید تا از این ایده­ ها استفاده کنید.

چطور در کمترین زمان تریین دیوار جشن تولد را انجام دهیم؟

همه­ ما عاشق جشن تولد گرفتن هستیم اما همه­ ما طراح نیستیم. خیلی از ما همیشه بودجه­ کافی نداریم تا از برنامه ریزی حرفه­ ای برای تزیین جشن تولد خود کمک بگیریم. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم تا به شما در این زمینه کمک کنیم. شما با خواندن این مطلب ایده­ های بسیار عالی برای تزیین دیوار جشن تولد خواهید داشت. نه تنها این ایده ­ها فوق العاده هستند بلکه می­توان آنها را زیر 30 دقیقه هم انجام داد. با این حال، در صورتی که نیاز به برنامه ریزی های حرفه ­ای برای تولد خود دارید می­توانید با این افراد از طریق پر کردن فرم مربوطه تماس بگیرید.

تزئین پس زمینه یک مؤلفه­ ضروری برای موقعی است که جشن تولد را برگزار می ­کنید. با این حال، در صورتی که به هیچ وجه این کار را قبلا انجام نداده باشد، شاید بحث و مشاجره­ زیادی درست کند. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را از سرچ کردن ایده­ های سریع و راحت تزئین دیوار جشن تولد از منابعی که شاید شما را سردرگم کنند خلاص کنیم و به همین منظور لیستی جداگانه آماده کرده ­ایم. برخلاف انتظارات شما، تزئینات دیوار جشن تولد بسیار ساده بوده و خیلی از این ایده ­ها زمان بسیار کمی هم می­گیرند. در صورتی که قصد دارید جشن سورپرایزی بگیرید، حتما این لیست عالی تزیین دیوار جشن تولد را چک کنید.

  • تزئین دیوار جشن تولد با گل

هر مناسبت مبارک و مراسم شادی نیاز به تعدادی گل شاداب و تازه دارد، پس چرا از گل ­ها در پس زمینه استفاده نکنیم تا دیوارهای ما خیلی زیبا و عالی به نظر برسند؟ برای انجام این ایده­ تزیین دیوار جشن تولد شما به چندین رشته­ گل تازه نیاز خواهید داشت که به راحتی در هر گل فروشی قابل دسترسی هستند. تمام کاری که باید انجام دهید آویزان کردن آنها از بالا و محکم کردن این بخش با چسب دو طرفه است. در صورتی که گل اضافه داشتید می­توانید دست ه­هایی از این گل­ها را در گوشه ­هایی خاص برای ایجاد جلوه­ های هنری استفاده کنید. این ایده یکی از ایده­ های تزیین دیوار جشن تولد است که بیشتر از 15 دقیقه وقت نخواهد گرفت.

تزیین دیوار جشن تولد با گل

  • تزیین دیوار جشن تولد پارچه­ ساده

یکی از راحت­ترین تزئینات دیوار که می­توان آن را در کمتر از 20 دقیقه تکمیل کرد. تمام کاری که باید برای این تزئین دکور انجام دهید این است که تعدادی پارچه­ بلند در رنگ­های زیبا و شاد داشته باشید. می­توانید از رشته­ های باریک پارچه­ های براق هم استفاده کنید تا نمودی بسیار شیک پیدا کند. انتهای هر کدام از رشته­ های پارچه را گره زده و با چسب محکم به دیوار بزنید. در صورتی هم که میله پرده دارید می­توانید این پارچه­ ها را به آن نیز ببندید. وقتی محکم کردن همه­ این پارچه­ ها را تمام کنید یک پس زمینه­ خیلی باحال و محشر را شاهد خواهید بود که ظاهر بسیار زیبا و خیره کننده ­ای در عکس ­ها خواهد داشت.

تریین دیوار با پارچه ساده

  • تزیین دیوار جشن تولد با بادبزن­ های کاغذی

شاید از خواندن این مورد تعجب کنید اما یک بادبزن ساده ­ای که ما عاشق درست کردن آن در مدرسه بودیم را می­توان برای تزئین بسیار زیبای دیوار جشن تولد استفاده کرد. برای اینکه خیلی سریع دیوار را مقداری رنگی کنید، می­توانید از کاغذهای کاردستی با رنگ روشن استفاده کنید تا بادبزن کاغذی بسازید. سپس باید آنها بر روی دیوار به گونه­ ای و طبق الگوی زیبای قرار دهید و سپس آنها را با چسب واشی مثل چسب ­های نواری که  رنگ دیوار را نمی­ کنند. وقتی اینکار را برای تزئین انجام دادید می ­توانید برگه ­های جشن تولدتمبارک را برای تکمیل این دکور به آن اضافه کنید. به همین سادگی که می ­بینید.

تزیین دیوار جشن تولد با بادبزن

  • آویزه ای زیبا و دیوانه کننده

آویزها خیلی راحت می­توانند یک دکوراسیون خسته کننده­ تولد را به یک حالت خیلی جذاب تبدیل کنند. امروزه، هر فردی می تواند آویزه های آماده را در هر فروشگاه لوازم التحریر یا کاردستی تهیه کند. برای پیاده سازی این ایده­ تزئین دیوار تولد تمام چیزی که نیاز دارید تعداد آویز در رنگ­ های متفاوت است. همچنین می­توانید رنگ این آویزها مخالف رنگ دیواری که قصد دارید برای جشن تزئین کنید انتخاب کنید. حتما برای اینکه قسمت­های رنگی بسیار جذاب داشته باشید تعدادی هم آویز براق استفاده کنید. این آویزها را به طنابی ببندید که معمولا برای خشک کردن لباس ­ها استفاده می ­شود. وقتی کارتان تمام شد، دیوار خود را با این رشته­ ها تزئین کنید. مثل آب خوردن، مگه نه؟

تزیین دیوار تولد با آویزه های زیبا

  • تعداد زیادی چراغ ­های زیبا و کوچک

تقریبا هر موردی که باعث زیبا شدن دکور دیوار مهمانی تولد می ­شود بدون استفاده از چراغ­ های ریز و زیبا ناقص است. اما اگر می­خواهید تزیین دیوار جشن تولد را خودتان انجام دهید و مقداری حرفه ­ای تر به نظر برسد پس از این ایده برای تولد خود استفاده کنید. نه تنها استفاده از این چراغ ­ها تزئینات دکوراسیون جشن تولد را خیلی راحت کرده ­اند بلکه اینطور به نظر می رسند که چقدر حرفه ­ای کار شده است. برای پیاده سازی این ایده در تزئین تمام چیزی که نیاز دارید رشته ­هایی از چراغ ­های ریز و کوچکی هستند که به راحتی در هر مغازه­ لوازم الکتریکی در دسترس هستند. بهترین بخش این کار این است که برخلاف لامپ­ های تزئینی، چراغ ­های ریز و خوشگلی که استفاده می ­کنید خیلی سریع داغ نمی­شوند و به همین دلیل برای تزئین دکوراسیون به شکلی سریع و راحت ایده ­آل هستند.

تزیین دیوار مهمانی تولد با چراغ

  • پرده­ براق

مورد یا ایده­ بعدی در لیست ما برای تزئین دیوار جشن تولد، پرده­ براق است. ما تضمین می ­کنیم که این دکور نه فقط حرفه ای به نظر برسد بلکه پس زمینه ­ای عالی برای گرفتن ­عکس ­ها نیز هست. برای پیاده سازی این دکور، به پارچه­ براق بلندی نیاز دارید. شما می ­توانید از پرده­ های تزئینی هم استفاده کنید. پارچه را به دیوار به گونه ­ای جذاب و زیبا آویزان کنید و یک صندلی زیبای تزئینی را به همراه گلدان­ هایی پر از گل در جلو آن برای ایجاد یک جلوه­ روستایی خارق العاده استفاده کنید تا دکوراسیون خود را خاص کنید و به معنای واقعی کلمه برای پارتی تولد فوق العاده است. اگر وسایل جشن تولد برای پیاده سازی این طرح را دارید، این ایده­ تزئین پس زمینه فقط 10 دقیقه طول خواهد کشید تا انجام شود.

تزیین دکوراسیون دیوار تولد با پرده براق

  • رنگین کمان ساخته شده با دستمال کاغذی

آیا به دنبال تزیین دیوار جشن تولد هستید که هم زیبا و تماشایی باشد و هم بچه­ ها آن را دوست داشته باشند؟ اگر بله، پس رنگین کمان ساخته شده با دستمال کاغذی را انتخاب کنید. بخاطر اینکه خیلی رنگی هست و خیلی شیک با یک کیک رنگی تکمیل می ­شود و بچه ها عاشق آن خواهند بود. برای انجام این تزئین فقط چند دقیقه زمان شما را خواهد گرفت مثل زمانی که طول بکشد تا بخواهید گیلاسی را روی کیک بگذارید. فقط نیاز به دستمال کاغذی­ هایی به 7 رنگ رنگین کمان نیاز دارید. آنها را مچاله کنید و به شکل کمان­ های رنگین کمانی بر روی هم قرار دهید. برای اینکه شکل ابر را برای تزئین تولد خود در این ایده شبیه سازی کنید، می­توانید از مقداری پنبه استفاده کرده و آن را به کمک تکه­ هایی از چسب نواری دو طرفه به دیوار وصل کنید. وقتی کار تزئین دیوار شما تمام شود با یک دکور فوق العاده زیبا روبرو خواهید شد.

تزیین دیوار تولد به شکل رنگین کمان

  • ریسه­ گیره­ های عکس:

در صورتی که مایل باشید خاطرات زیبای خود را در این رویداد وارد کنید، از ریسه گیره­ های عکس برای تزیین دیوار جشن تولد استفاده کنید. این ایده یکی از بهترین، زیباترین و خلاقانه ­ترین ایده­ های تزئین محیط جشن تولد است که در عرض 15 دقیقه می­توان عملی کرد و انجام داد. چند عکس جشن تولد عالی و به یاد ماندنی از آلبوم عکس ­های قدیمی انتخاب کرده و آنها را به یک ریسه یا طناب به کمک گیره وصل کنید. سپس این ریسه ­ها را به شکلی نامتعارف و متفاوت به دیوار وصل کنید. همچنین برای اینکه این دکور را مقداری زیباتر کنید می­توانید از تعداد ریسه­ لامپ­ های ریز و خوشگل هم استفاده کنید.

تزیین دیوار تولد با عکس های گیره ای

  • برش­ های ساده­ کاغذی

تکه­ های برش خورده تا به الان خلاقانه­ ترین گزینه­ ها برای دکوراسیون دیوار جشن تولد برای خلق منظره­ای بسیار زیبا محسوب می­ شود. جذاب­ترین بخش در مورد این پس زمینه­ ها این است که می ­توانید آنها را مطابق با تم تولد که برای جشن انتخاب کرده ­اید تغییر دهید. به عنوان مثال، اگر تم باغ را انتخاب کرده ­اید، می­توانید تعداد گل ­های کاغذی برش خورده آماده کنید. از طرف دیگر، اگر تم رنگی برای تولد آماده کرده ­اید، می­توانید از بادبزن ­های کاغذی با رنگ ­های شاد و روشن هم استفاده کنید. تمام چیزهایی که نیاز دارید تعدادی کاغذ کاردستی و مقداری مهارت برش و چسبکاری است که از دوران مدرسه یاد گرفته ­اید تا پس زمینه­ ای را خیلی زیبا کنید.

تزیینات دیوار جشن تولد با برش های کاغذی

  • تزئین با بادکنک

هیچ جشن تولدی بدون بادکنک کامل نیست. بنابراین، اگر بتوانید خیلی راحت بادکنک ­ها را در پس زمینه­ استفاده کنید، بدون تلاش زیاد و در زمان کمتر، شور و هیجان زیادی به جشن خواهد داد. علاوه بر این، می ­توانید با این دکورهای پر از بادکنک هر خلاقیتی که خواستید به خرج دهید. یک ایده­ جذاب و عالی این است که نوارهای باریکی از پارچه­ رنگی را آویزان کنید و بادکنک ها را در بالای این دسته­ ها قرار دهید. اگر هم زمان بیشتری در اختیار دارید، می­توانید کل دیوار جشن تولد را با بادکنک بپوشانید. شاید فقط 10 ثانیه طول بکشد تا یک بادکنک را باد کنید و به همین دلیل این ایده­ تزیینات دیوار جشن تولد بیشتر از 20 دقیقه وقت نخواهد گرفت.

تزیین دیوار با بادکنک

امیدواریم که این ایده های تزیین دیوار جشن تولد، الهام بخش شما برای تزئین دیوار تولد خودتان باشد. با این حال، در صورتی که قصد برنامه ریزی جشن تولد دارید و به دنبال سایتی عالی برای ایده پردازی و کمک به برگزاری شکوهمند آن دارید نیاز نیست بگردید. ما به شما بهترین مشاوره ­ها را می­دهیم.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *