your-alt
تم تولد فروزن جدید

تم تولد فروزن + عکس تزیینات این تم

زمان مطالعه 4 دقیقه

تولد گرفتن از جمله مراسم های خیلی خاصی محسوب می شود که باید آن را با ایده های ناب و یونیک، تبدیل به خاطره ای فراموش نشدنی کنید. یکی از این ایده ها می تواند فیلم دیدن در فضای شبیه سازی شده به انیمیشن Frozen 2 همراه با نوشیدنی و خوراکی ها و هر چیز دیگری هماهنگ با تم کلی جشن باشد. دیدن این انیمیشن در فضای تخیلی شبیه سازی شده ایده عالی است. در ادامه با ما همراه باشید تا نحوه درست کردن تم تولد فروزن (frozen) که یک تم تولد دخترانه می باشد را یاد بگیرید.

تم تولد فروزن (frozen) را برای کودکان خود درست کنید:

همیشه دلایلی برای جشن گرفتن هستند که جشن تولد خاص ترین آنهاست. پس برای اینکه ایده خیلی خوبی به خانواده خود بدهید تا این بار را خیلی متفاوت جشن بگیرند به شما تم تولد فروزن را پیشنهاد می کنیم که با همدیگر فیلم این انیمیشن را هم ببینید. با این کار می توانید علاقه بچه های خود را نسبت به این انیمیشن بالاتر ببرید ضمن اینکه تجربه فراموش نشدنی هم برای آنها خواهید ساخت.

قبل از اینکه جشن تولد با تم تولد Frozen 2 را شروع کنید و در فضای واقعی که شبیه سازی کرده اید به دیدن آن بنشینید، ابتدا کاری کنید که فضا واقعی تر بنظر برسد مثلا بلیط تئاتر درست کنید که کودکان به اعضای خانواده بدهند.

طراحی این بلیط ها را با استفاده از همان رنگ هایی که در فیلم هستند انجام دهید و حتما همه افراد با داشتن بلیط در دست وارد شوند و به کودک شما بدهند تا حس و حال گرفتن تولد در این فضا و دیدن فیلم در فضای سینما واقعی تر باشد.

تم تولد فروزن السا:

اتاق تلویزیون را با هر چیزی که مربوط به انیمیشن Frozen 2 هست تزئین کنید، مثلا تم جنگل مسحور و شهر آرندل را در خانه خود درست کنید. از پس زمینه Kingdom Forest و استند قلعه و تخت پادشاهی هم استفاده کنید تا صحنه تولد و اتاق تلویزیون را تزئین کنید.

به بچه های خود لباس های السا و آنا را بپوشانید تا در کل جشن و دیدن فیلم خانوادگی انیمیشن Frozen 2 به فرم کاراکترهای محبوب خود باشند.

روی میز جشن هم بشقاب، فنجان، دستمال و ظروف نقره ای زرق و برق دار بچینید به نحوی که ظاهر آنها کاملا هماهنگ با تم کلی جشن باشد. کف زمین را هم می توانید با برف مصنوعی و دانه های برف زرق و برق دار تزئین کنید تا بچه ها بیشتر تم محیط را دوست داشته باشند.

از طرفی هم چون قرار است در این تولد، انیمیشن Frozen 2 را هم ببینید و به همین دلیل اتاق تلویزیون را تزئین کرده اید، بهتر است نوع غذاها هم متناسب با تم کلی جشن باشد مثلا ساندویچ هایی به شکل دانه های برف درست کنید، بینی هویجی اولاف را بخورید، نان پرتزل شبیه به دست های اولاف و مقداری هم پارفه توت فرنگی و قارچ با ماست درست کنید تا منوی شما تکمیل شود.

اولاف، کریستوف و سون را هم وارد جشن تولد کنید:

مسیر ورودی را با غرفه عکاسی تزئین کنید تا همه بتوانند با ستاره های این انیمیشن کارتونی عکس بگیرند. توصیه می کنیم از استندهای آنا، اِلسا، اولاف، کریستوف و سون استفاده کنید تا کل فضای فیلم را وارد دنیای واقعی کنید.

برای اینکه بیشتر از حال و هوای جشن و فیلم دیدن لذت ببرید از خوراکی هایی با تم تولد فروزن استفاده کنید مثلا کاپ کیک (کیک فنجانی) که روی آن ترافل های هم رنگ با جشن ریخته اید، بسته بندی ها و تاپرهایی به شکل آنا و السا.

طرز تهیه نوشیدنی پانچ برای بزرگسالان:

  • مواد اولیه: یخ، عسل، ورقه های نارگیل، 1 فنجان آب آناناس، نصف فنجان خامه نارگیل
  • طرز تهیه: دورتادور لیوان خود را با عسل و ورقه های نارگیل بپوشانید. سپس یخ، آب آناناس و خامه نارگیل را به آن اضافه کرده و نوش جان کنید.

طرز تهیه نوشیدنی پانچ برای بچه ها:

  • مواد اولیه: اسپرایت، آب آناناس، پانچ هاوایی آبی
  • طرز تهیه: همه موادی که گفتیم را با هم ترکیب کنید و به بچه ها بدهید تا نوش جان کنند.

غرفه عکاسی با تم تولد فروزن:

بعد از دیدن فیلم و جشن تولد، نوبت به عکس گرفتن در غرفه ای می رسد که طراحی کرده اید. توصیه می کنیم تزئینات این بخش را با پخش کردن برف مصنوعی و به کمک زمینه پولکی زرق و برق دار و بادکنک های رنگی به شکل دسته ای به رنگ تم جشن، انجام دهید. حتی می توانید بادکنک های برفی را با برف مصنوعی تزئین کرده و به هم بچسبانید و با برگ های پاییزی نیز زیبایی محل گرفتن عکس را بیشتر کنید.

وقتی عکس گرفتید می توانید آن را در شبکه های اجتماعی پست کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید و حتی با ارسال عکس ها و دکور خود به پدربزرگ ها و مادربزرگ ها آنها را هم در جشن و شادی خود سهیم کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *