your-alt
نکات جشن تولد شاد

چکار کنیم جشن تولد بیشتر خوش بگذرد؟

زمان مطالعه 4 دقیقه

برای برگزاری هر چه بهتر جشن تولد و ایجاد فضایی شاد و دلنشین در روز تولد ، مهمانان و میزبان باید نکاتی را رعایت کنند تا جشن به خوبی و خوشی برگزار شود. در این مقاله از سایت تولدِتو ما راه حل هایی را به شما می آموزیم که می توانید برای داشتن یک جشن شاد و زیبا از آن ها استفاده کنید تا همه بتوانند از آن لذت ببرند.

چه زمانی و چه مکانی باید تولد را جشن بگیریم؟

بهترین زمان برای یک جشن تولد چهارشنبه یا پنجشنبه است ، زمانی که بچه ها روز بعد تعطیل هستند و به مدرسه نمی روند. تولد جمعه شب اصلاً خوب نیست زیرا ممکن است تا دیر هنگام ادامه یابد و بچه ها صبح شنبه خسته شوند.

همچنین تولدها معمولاً شب ها برگزار می شوند و بعد از ظهرها فقط یک سری جشن های تولد کودکان برگزار می شود که کودکان را از مهد کودک دعوت می کند.

چگونه می توان به یک جشن تولد رفت؟

اگر به یک جشن تولد دعوت شده اید چگونه لباس تولد بپوشیم؟  زنان و مردان نباید کت و شلوار شب و ماکسی بپوشند و لباس های ورزشی و راحتی بپوشند ، تا اگر برف از خوشحالی آنها می بارد ناراحت نشوند.

حتما قبل از شرکت در یک جشن تولد از ضد تعریق استفاده کنید ، زیرا در چنین رویدادهایی معمولاً فعالیت زیادی وجود دارد. یک ساعت زودتر آماده شوید و آنجا را ترک کنید تا در ترافیک گیر نکنید و اگر روز تولد شما بعد از شام است ،شام سبکی بخورید تا جا برای خوردن کیک داشته باشید.

برای تولد چی بگیریم؟

اگر می خواهید برای شخصی که به یک جشن تولد دعوت شده اید کادو تولد تهیه کنید ، به سن، جنسیت و رابطه خانوادگی او با خود توجه کنید. اگر تولد برای یک کودک است، برای کودکان دیگر هدایای کوچکی ببرید که مجلس را با سر و صدا و دعوای خود خراب نکنند.

هرگز به جای هدیه پول ندهید، زیرا این بدان معناست که شما حتی به فکر خرید هدیه نبوده اید، بنابراین حداقل یک کارت هدیه بدهید. اگر قرار است به تولد پسری بروید، برای خود او یک هدیه بگیرید ، نه یک هدیه برای پدر، مادر یا خانه آن ها.
حال و هوای تولد را بدانید
قبل از رفتن به جشن تولد، حتماً از شرکت کنندگان در هنگام تولد آماری بگیرید تا بفهمید آنها چه نوع شخصیت هایی هستند، زیرا در برخی از روزهای تولد جو بسیار سنگین است و اگر با بوق وارد مجلس شوید ، مورد تمسخر قرار می گیرید.

جشن تولد شاد

رعایت کنید

اگر در جشن تولد همه افراد جوان و  همسن شما بودند ، می توانستید سر و صدا کنید و صدا را زیاد کنید ، اما اگر یک زن و مرد مسن وجود داشتند که خیلی عصبی بودند، به اندازه ای صر و صدا کنید تا آن ها شاکی نشوند به شما چیزی نگویند.

با جمع باشید

به شلوغی بازی بپیوندید. خود را منزوی نکنید ، در یک جمع شاد شرکت کنید و خوشحال باشید ، زیرا این روز تولد است و شما باید خوشحال و مشغول باشید.

مقاله 50 کیک تولد پسرانهعکس های جدید

مقاله 50 تم تولد دخترانه + عکس های جدید

مقاله 75 تم تولد برتر + عکس های جدید

در روز تولد تلفن همراه خود را خاموش کنید

تلفن همراه خود را خاموش کنید و از بازی و همراهی با بچه های کوچک لذت ببرید. باور کنید با خاموش کردن تلفن همراه و گذراندن چند ساعت بی خیالی در دنیای مجازی و بررسی لایک های خود در اینستاگرام چیزی از دست نخواهید داد.

در روز تولد بد اخلاق نباشید

اگر برای تولد دیر می رسید و همه صندلی ها پر است، بهتر است روی زمین بنشینید. یا اگر شخصی در روز تولد دست شما را با کفش و دمپایی لگد بزند ، ناراحت نشوید و فقط لبخند بزنید. اگر به این چیزها اخم کنید مطمئنا صاحب خانه را ناراحت خواهید کرد.

جشن تولد شاد و مفرح

از جشن تولد عکس بگیرید

یکی از بزرگترین لذت های تولد، عکس گرفتن است. با همه دوستان و اقوام خود عکس بگیرید و کلاس نذارید. هنگام عکسبرداری انواع حرکات سرگرم کننده را انجام دهید ، اما شاخ ها را به یکدیگر نثار نکنید زیرا بسیار بد و بی مزه است.

زیاده روی نکنید و اصرار به عکس گرفتن از من و همسرم نداشته باشید. گرفتن 2 عکس کافی است. با هر دوربین عکس بگیرید.

مشکل دیگر در عکاسی فراموش نکردن افراد بزرگ تر جمع است. فقط با همسالان خود عکس نگیرید و همه را با احترام فراوان به حضور در عکس ها دعوت کنید. در این زمان از حضار یکهو عکس نگیرید مگر کسانی که با آنها شوخی می کنید. شاید کسی دوست نداشته باشد بدون مقدمه از آن ها عکس برداری کنید و کدورت بعداً ایجاد شود.

جشن تولد را فیلم برداری کنید

فیلم برداری احساس عجیب دیگری مانند عکاسی دارد. بدون هماهنگی از کسی فیلم برداری نکنید و فیلمی بسازید که شامل تولد، کیک، شمع، هدیه و مهمانان باشد. با ساخت یک فیلم خوب می توانید خاطرات زیبایی از آینده ایجاد کنید.

طرف خود را بشناسید

برای بعضی از افراد مهم است که شمع تولد را فوت کنند، بنابراین بگذارید پس از آرزو کردن  چشم های خود را بستن و لب های خود را از شادی پر کنند و شمع خود فوت کنند و به شوخی شمع آن ها را فوت نکنید. اگر از شما خواسته شد شمع تولد را فوت کنید ، این کار را انجام دهید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *