your-alt
تم تولد لاک پشت های نینجا

ایده های تم تولد لاک پشت های نینجا + عکس

زمان مطالعه 4 دقیقه

تم تولد لاک پشت های نینجا برای کودکان و حتی بزرگسالان که با آن خاطرات تکرار نشدنی زیادی دارند بسیار هیجان انگیز خواهد بود و بسیار مهم است که با زمینه داستانی و موارد مختلف آن آشنا باشید تا تم تولد زیبایی طراحی کنید. در این مطلب بهترین ایده ها را برای شما آماده کرده ایم.

برگزاری جشن تولد با تم تولد لاک پشت های نینجا

قطعا همه بچه ها و حتی ما کارتون لاک پشت های نینجا را دیده ایم و خاطرات خوش زیادی با آن داریم پس قطعا گرفتن جشن تولد با تم تولد لاک پشت های نینجا می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. این تم هم برای تم تولد دخترانه و هم تم تولد پسرانه کاربرد دارد.

تم جشن تولد را می توانید از جلوی درب منزل شروع کنید. مثلا استند یک لاک پشت نینجا بگذارید که در حال خوش آمدگویی به مهمانان است و یک بادکنک مایلار با طرح لاک پشت های نینجا هم در دست داد.

می توانید برای پس زمینه میز دسر هم از دیوار آجری سه بُعدی از جنس کاغذ استفاده کنید که تم و رنگ آن الهام گرفته از فاضلاب نیویورک که این لاک پشت ها در آن بزرگ شده اند و نقاشی های دیواری که در این کارتون زیاد مشاهده می کردیم باشد. بر روی این دیوار، از بادکنک های مایلار به شکل کلمات RAD و Dude استفاده کنید و روی آنها، رنگ های نئونی نارنجی و سبز اسپری کنید. سپس بادکنک ها را به کمک چسب نقطه ای به دیوار بچسبانید.

می توانید برای اینکه کمی رنگ تم تولد لاک پشت های نینجا را روشنتر شود، از رنگ سبز برای حاشیه آویزان رومیزی در دورتادور آن استفاده کنید و رنگ رومیزی را هم سفید انتخاب کنید. برای تزئین میز هم می توانید از کاپ کیک (کیک فنجانی) ساده که با بسته بندی کاغذی شیک تزئین شده همراه با تاپرهای لاک پشت نینجا استفاده کنید.

استند خوش امدگویی با تم تولد لاک پشت های نینجا تزیینات تم تولد لاک پشت نینجا تم تولد لاک پشت های نینجا تنقلات مناسب برای تم لاک پشت های نینجا کاپ کیک با تم تولد لاک پشت نینجا میز غذای با تم لاک پشت های نینجا وسایل تزیین تم تول لاک پشت نینجا

تم جشن تولد الهام گرفته از کارتون لاک پشت های نینجا

ضمنا برای مهمانان می توانید کلوچه های قندی به شکل پیتزا درست کنید و برای هر یک از تنقلات هم بسته بندی لاک پشت های نینجا را انتخاب کنید. ظرف پذیرایی هم حتما با تم تولد لاک پشت های نینجا باشد.

ایده خیلی خوبی که می توانید از آن استفاده کنید و قطعا بچه ها از آن خوشحال خواهند شد این است که دو استند از لاک پشت های نینجا که خیلی به آن علاقه دارند را در دو طرف میز دسر قرار دهید.

برخی از مخاطبین عزیز پیشنهاد کرده بودند که می توانید از بشقاب های با تم لاک پشت نینجا که با کاغذ روی آن چسبانده اید یا در برخی مغازه ها برای فروش هستند برای میز غذا و دسر استفاده کنید و برای روی میز هم از رانری استفاده کنید که از جنس و طرح همان دیوار پس زمینه است.

برای لیبل بطری های آب هم می توانید از طرح چند لوله و رنگ مشکی برای تم آن به همراه اسم هر فرد به رنگ سفید استفاده کنید. ضمنا طراحی ماسک های صورت به شکل لاک پشت های نینجا (سعی کنید از هر 4 شخصیت این کارتون ماسک صورت بسازید تا هر کسی کاراکتر مورد علاقه خود را بردارد) به هیجان جشن تولد اضافه خواهد کرد که درست کردن آنها نهایتا 5 تا 10 دقیقه زمان نیاز داشته باشد.

برای هر یک از مهمانان یک ماسک صورت با هر یک از شخصیت های کارتونی مورد علاقه آنها درست کنید و برای بطری های آب هم طراحی سیاه و سفیدی که گفتیم را در نظر بگیرید. حتما در این کارتون یادتان هست که لاک پشت ها وقتی به داخل فاضلاب افتادند، با مایع رادیواکتیو سبز رنگ سمّی به نام اووز (Ooze) برخورد کردند و جهش یافته شدند. شما هم نوشیدنی هایی با همین رنگ و با لیبل Ooze سمّی برای پذیرایی درست کنید تا جذابیت جشن تولد را چند برابر کند.

فراموش نکنید که هر یک از کاراکترهای این کارتون، نقاب و چشم بند رنگی و سلاح جنگی مخصوص به خود را داشتند پس اگر کودک شما عاشق شخصیت لئوناردو هست، علاوه بر لباس، نقاب و چشم بند آبی و نانچیکو هم برای او تهیه کنید و حتی می توانید وسیله جنگی هر کاراکتر کارتونی را به عنوان کادو هدیه دهید.

در این مقاله کوتاه به این موضوع پرداختیم که چگونه در منزل یک تم تولد لاک پشت های نینجا درست کنیم و فزرند و مهمانان را با این تم تولد غافلگیر نماییم.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *