your-alt
دکوراسیون تولد اسب تک شاخ

جدیدترین عکس های تم تولد اسب تک شاخ

زمان مطالعه 3 دقیقه

طراحی تم تولد اسب تک شاخ یا تم تولد یونیکورن برای دختر بچه ها باید طبق انیمیشن های مورد علاقه آنها و رنگی که متناسب با روحیات آنهاست انجام شود و به همین دلیل ما از انیمیشن اسب تک شاخ بالدار یا یونیکورن (Unicorn) استفاده کردیم. در این طراحی کلیه موارد از انتخاب رنگ، خوراکی ها و تنقلات و کیف کادو و هدایا همگی متناسب با تم اصلی هستند.

تم تولد اسب تک شاخ یا تم تولد یونیکورن

طراحی تم تولد دخترانه براساس انیمیشن اسب تک شاخ بالدار یا یونیکورن (Unicorn)، مناسب دختر بچه هاست که بخواهند با شخصیت کارتونی مورد علاقه خود یک روز رؤیایی را سپری کنند. نکته اینجاست که در طراحی این تم تولد باید کل دکوراسیون، فعالیت ها، غذا و هدایای تولد همه به رنگ صورتی براق کم رنگ یا صورتی پاستیلی باشد.

شما با خرید یک استند از اسب تک شاخ بالدار که به رنگ صورتی نیز هست به راحتی می توانید یک پالت رنگ هم داشته باشید تا با آن کار کنید و ترکیب رنگ درستی از رنگ های مدرن و جادویی مربوط به انیمیشن را بکار بگیرید.

بهترین کار برای خوش آمد گویی به مهمانان جشن تولد، استفاده از استند اسب تک شاخ بالدار است که از آن می توانید به عنوان پس زمینه میز مهمانی و پذیرایی نیز استفاده کنید. با این کار مود جشن تولد حفظ می شود.

روی میز خوراکی می توانید از رومیزی سفید دو لایه به همراه روبان های صورتی رنگ استفاده کنید و هر کدام را می توانید با سنجاق قفلی به میز خوراکی ثابت کنید تا زیبایی آن در طی جشن بر هم نخورد.

لیوان های درب داری که با برچسب یونیکورن طراحی شده اند ایده فوق العاده محشری هستند که هم برای والدین و هم دختر بچه ها بسیار مناسب است مخصوصا که بخاطر داشتن درب به راحتی می توانند با خود حمل کنند و در حین بازی با در دست داشتن آن بدوند، بدون اینکه نگران باشید نوشیدنی آنها به اطراف بریزد.

اگر جشن تولد را هنگام ظهر برگزار کردید، حتما ناهار را هم جزو برنامه های خود قرار دهید. اگر منزل بزرگی دارید یا به هر ترتیب امکان اینکه کل خانه را با تم مدنظر تزئین کنید وجود ندارد، می توانید از آویزهای تزئینی رنگین کمانی استفاده کنید که در نقش یک پارتیشن عمل می کنند ضمن اینکه فضای جشن را هم مشخص می سازند و حواس مهمانان و دختر بچه ها پرت نخواهد شد.

پس از اینکه از بچه ها و والدین آنها با غذاهای سالم و خوشمزه ای مثل تی ساندویچ و ماست پذیرایی کردید، می توانید کلی خوراکی و تنقلات خوشمزه هم بچینید تا به عنوان عصرانه میل کنند. البته توجه داشته باشید رنگ غذاها با تم جشن تناسب و هماهنگی داشته باشد.

میز تنقلات و خوراکی ها را با ماکارون های خوشمزه و رنگارنگ، شکلات سفید با ویفرهای صورتی رنگ، کاپ کیک (کیک فنجانی)، رایس کریسپی یا برنج کریسپی یا برنجک، لیموناد صورتی و کیک با طرح تک شاخ بر روی آن (از جنس شکلات سفید و غلات برنج)، تزئین کنید.

کیف کادوها و هدایا را می توانید با طرح اسب تک شاخ تزئین کنید تا زیبایی جشن را چندین برابر کند و حتی می توانید اسم هر کدام از دوستان دخترتان را روی جعبه بنویسید.

داخل هر یک از این کیف هدایا را با بادکنک (روی آن طرح تک شاخ چسبانده شده)، شیرینی های تزئینی و تندیس های کوچک اسب تک شاخ بالدار همراه با گردنبندی به طرح اسب تک شاخ پر کنید و به مهمانان بدهید تا خاطره ای خوش و ماندگار از جشن تولد در ذهن آنها نقش ببندد.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *